Reklama

Vánoční přípravy jsou v plném proudu. Ke svátkům neodmyslitelně patří naklizený byt a čistota. Mnoho z nás tedy před svátky ještě více než kdy jindy věnuje čas úklidu domácnosti.

Naše čtenářky mohly testovat dva skvělé pomocníky pro úklid. Protože čistou domácnost doplňují i čistá okna, dostaly na testování oblíbený Clin. Ten se ale v poslední době věnuje i ostatním povrchům, aby byla péče o domácnost dokonalá.

Tyto dva pomocníky jsme také mohly vyzkoušet na naší akci spojené s vařením – vyzkoušely jsme se čtenářkami vyčistit skleněné plochy i ostatní povrchy, jako je kuchyňská linka, stůl, či umyvadlo.

Jak produkty Clin hodnotily naše čtenářky? Přečtěte si některé reakce:

  • Clin je pro mne jednička na mytí oken. Jsem nadšená z druhého přípravku, který se díky pistoli krásně nanáší na různé povrchy. Stačí jen setřít a vše je krásně čisté.

 

  • Mám ráda značku Clin, vždy jsem s těmito přípravky byla spokojená. Jsem ráda za ten, co zvládá více povrchů, použila jsem ho na skříňky a koupelnu. Čistí dobře.

 

  • Okna i ostatní povrchy oba Cliny zvládly dobře! Jsem spokojená.

 

  • Na Clinu jsem nenašla nic, co bych mu vytkla. Okna jsou čistá, mytí nezabralo dlouhý čas a s Clinem Multi-Shine jsem byla také spokojená. Dobře se drží, rozprašovače dobře nanášejí dostatek čistící látky.

 

  • Jsem ráda, že ten Clin na okna impregnuje skla, když v zimě prší, aspoň zůstanou déle čistá. Ráda ho používám. Myju s ním i zrcadla a výplň dveří a skla v kuchyňských dvířkách.

 

  • Jsem moc spokojená!

Testovaly jsme se čtenářkami a bloggerkami tyto dva super pomocníky:

Nový Clin na okna dokáže impregnovat skleněné povrchy. Speciální polymery v nové receptuře Clinu vytvoří ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu, prach a špínu, takže lesk oken vydrží až pětkrát déle! Okna i skleněné povrchy bude radost mýt!

Clin Multi-Shine se postará o celkem 25 různých povrchů - zvládne sklo, dřevo, kov, ocel, kámen, keramiku, plast, gumu nebo kožený nábytek. Také choulostivé povrchy, jako je televizní obrazovka či stereo souprava, doporučí-li to výrobce. V kuchyni se postará například o pracovní desku ze dřeva či mramoru, stejně jako kuchyňské skříňky včetně jejich úchytek.

Naše články: