Představili jsme vám novinku, Wellness koktejly Natural Balance od Oriflame. Tyto potravinové doplňky byly vyvinuty tak, aby doplnily denní potřebu živin v běžné stravě, a tak pomohly rozvinout krásu, která vychází zevnitř, spolu s fyzickou a duševní pohodou.

Oriflame

Jaké jsou Wellness koktejly Natural Balance?

Kdo by nechtěl vypadat skvěle a pyšnit se ideálními křivkami? Tohoto cíle je možné dosáhnout cvičením a vyváženou stravou. Většina z nás však v dnešním uspěchaném světě postrádá čas a energii k pravidelnému cvičení a pamatovat na pravidelnou vyváženou stravu také není vždy snadné. Nápoj Natural Balance představuje ideální podpůrný prostředek ke zdravému úbytku kil a udržení váhy, a navíc skvěle chutná. Je praktický, bezpečný a prokazatelně účinný.

Vypijte nápoj 30 minut před hlavním jídlem a výsledky se dostaví okamžitě:

  • Zmírní pocity hladu a chutě na sladké
  • Budete méně jíst a zhubnete
  • Získáte více energie a lepší schopnost soustředit se

Účinky Wellness koktejlu ještě znásobíte, pokud si ho dopřejete i před ostatními jídly během dne. Nápoj Natural Balance je výsledkem více než osmiletého intenzivního švédského výzkumu pod vedením profesora Stig Steena.

Při pravidelném dlouhodobém užívání nápoje Natural Balance společně s běžnou stravou dokládají studie výrazné zlepšení tělesného zdraví, vyšší zásobu energie a celkovou psychickou pohodu. Tělo je zásobeno základními živinami potřebnými k účinné obnově buněk, které udržují po celý den stabilní hladinu cukru a inzulinu v krvi.

Nízký GI (glykemický index) zmírňuje chuť na sladké, zvyšuje hladinu energie a schopnost soustředění. Více najdete na stránkách Oriflame.

Deset čtenářek včetně části redakce získalo tyto nápoje a mohly je vyzkoušet. Jak testování dopadlo?

Z deseti čtenářek, které se zapojily do testování, nám devět z nich napsalo své vyjádření. Testování se také zúčastnily tři členky redakce. Každá z testujících si mohla zvolit příchuť podle své volby.

OriflameZ testování vyplynulo, že nápoj Natural Balance dopadl velmi dobře. Jen třem z testujících nápoj nevyhovoval, a to zejména díky chuti - obecně platí, že nápoje, obohacené o minerály a vitamíny, mají lehce nestandardní chuť. To se projevilo na hodnocení u tří čtenářek, kterým tato chuť vadila. Ostatním, tedy devíti, tato chuť nevadila, pokud ano, tak si na ni zvykly, testování dokončily a byly spokojené. Jako pozitivní hodnotily zejména úbytek na váze (ve třech případech kolem dvou kilogramů maximálně za měsíc) a eliminace pocitu hladu. Díky nápoji Natural Balance neměly tak rychle hlad, některé nahradily jídlo nápojem.

Testování v redakci se spíše než na hubnutí orientovalo na ty účinky nápoje, které podporují schopnost soustředit se, potlačují únavu a přinášejí energii. Redakce se shodla na tom, že ve všech těchto bodech nápoj Natural Balance splnil, co sliboval. Redakční testování tedy dopadlo výborně.

Názor redakce:

Testovaly jsme v redakci tři - Klára Křížová, Věra Forejtová a Zuzana Sommerová
Za nás máme dvě pozitivní hodnocení - Natural Balance nám dodal energii a snížil pocity únavy. Některá jídla jsme nahradily plně nápojem Natural Balance.

Chuť nápoje je samozřejmě ovlivněna složkami, jako jsou minerály a další potřebné látky, je proto trochu jiná, ale v kombinaci s příchutěmi dobrá. Je to jako s energetickými nápoji, když cvičíte a chcete hubnout - většina nápojů je vysoce výživná a funkční, ale mají specifickou příchuť a konzistenci. Z nabídky chutí jahoda, vanilka a čokoláda nám čokoláda vyhovovala nejvíce.

Čtěte také:

Reklama