Před nějakým časem byla vyhášena soutěž o testování Náplastí na puchýře a sport od značky Compeed® a dalších perfektních produktů této značky (více čtete ve článku ZDE).

CompeedLéto je čas dovolených, letních pěších túr a sportování. Proto bylo testování produktů značky Compeed® velmi úspěšné. Výherkyně měly mnoho možností si všechny produkty vyzkoušet na vlastní kůži. A jak to dopadlo?

1. Balíček přišel v pořádku a mile mě výhra překvapila. Do té chvíle jsem zkušenost s compeed neměla a poprvé jsem tyto náplasti a i krém mohla vyzkoušet. Nápasti na puchýře jsou opravdu poctivé a člověk nemá obavy, že by mu někde spadly anebo se v botě „shrnuly“. Nicméně věc, která mě potěšila nejvíce, byl krém na paty, který v období léta, kdy se nosí pantofle či žabky a chodila jsou hodně namáhána, je úplným balzámem! Není mastný a výsledek se dostaví opravdu brzy. Z výrobků, které jsem do této chvíle vyzkoušela, mě oslovil nejvíce a věřím, že v jeho používání budu pokračovat i po vypotřebování výhry.

Děkuji za balíček, opravdu mi udělal radost a v nejen v letním období, ale například i v plesové sezóně pro něj naleznu využití.
S pozdravem Petra Soukupová

2. Krásný den,
děkuji za zaslání a možnost otestování produktů.
Musím říct, že mast na popraskané paty je opravdu dobrá. Když si odmyslím tu močovinu, co obsahuje, tak u přítele se po dvojí aplikaci opravdu kůže zjemnila. Ale je to jen na noc, žádné další chození, neboť je příliš mastná.
Na sobě jsem otestovala náplast na puchýř. Je dost velká, stačila by menší velikost, ale vydržela dva dny, i po sprše se neodlepila a po sundání se kůže pěkně srovnala do původní podoby.
Toť zatím moje poznatky.
Hodně úspěchů.
K. Pauková

3. Z náplastí,které jsem si vyzkoušela byli nejlepší náplastě na puchýře,které se právě teď v létě velmi dobře hodí,zejména do letních nových bot,které odírají kotník a dělají se puchýře.Nejen,že puchýř překryjí,ale i rychleji zahojí.
Byla jsem velmi spokojena! Hucskóvá Lada

4. Dobrý Den
Ještě jednou děkuji za možnost otestovat výrobky značky Compeed. Úplně nejvíc se nám osvědčil krém na paty. Dokonce jsem už byla koupit v obchodě nový, protože i naší babičce a manželovi vyhovuje. Dcera je zas velká sportovkyně, takže různě odřená chodidla a puchýře jsou u ní časté a náplasti na puchýře se tedy osvědčily, opravdu spokojenost. Bohužel náplasti na mozoly jsme ještě neměli možnost zkusit. Každopádně nejlepší je krém. Doufám, že to takto stačí, kdyby bylo třeba cokoliv doplnit, ráda tak učiním. Díky. Hezký den Renata Sborníková

5. Dobrý den. S balíčkem jsem byla spokojená. Nejvíce používám náplasti (výborné je, že opravdu vypadají jako druhá kůže, nejsou téměř vidět) a krémem na rozpraskané paty jsem obdarovala kamarádku.

S pozdravem, M. Karpíšková

6. Dobrý den. Výhra se mi moc líbila. Uvítal jsem, že v balíčku bylo náplastí opravdu hodně. Nejvíce používám náplasti, krém na rozpraskané paty spíše ne.

S pozdravem, Kotlán J.

7. Dobrý den, náplasti mi vyhovovaly. Byl jsem spokojený s celým balíčkem. Ještě bych ale uvítal náplasti na kuří oka. Spíše než krém na rozpraskané paty jsem využil náplasti.

Zdravím,(Mirda10)

8. Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za balíček Compeed, který jsem využila opravdu brzy. V červnu jsem se účastnila pěší túry , během které mi otekly nohy a na obou se mi udělaly obrovské puchýře. po návratu jsem tedy vyzkoušela náplasti Compeed na puchýře a úleva to byla veliká. Náplast vytvoří tzv. novou kůži a puchýře se rychle hojí a skoro nebolí.

S pozdravem čtenářka Markéta

9. Z výhry jsem byla nadšená....na otlaky  jsem dárek okamžitě vyzkoušela .Nikdy jsem na otlaky a puchýře  takto pěkně  udělané lepky neviděla.Dávala jsem si pouze náplast.Jsem už starší generace a nemám takový přehled, ale krémy na nohy-levandulový  nebo s kafrem  atd....tak ty ráda používám.Taky tatínkovi jsem s nimi mazala nohy.....mám je ráda a používám každý večer.
Na puchýře a otlaky  jsou to dobré věci a jsem velice spokojena a za výhru moc děkuji. Já i moje nastávající snacha.S tou jsem se podělila .Schovala si okamžitě do kabelky, protože nosí podpatky a bez puchýře se to někdy neobejde.
Takže za obě---- děkuji moc .Pro příště budeme vědět, co si koupit.
Přeji pěkný večer. Miluše Hrochová

Pozn. red.: odpovědi výherkyň nebyly redakčně upraveny

Compeed

Compeed® - náplast na puchýře a sport!

  • Jaká je tato skvělá náplast?
  • Má speciální motýlkový tvar
  • Je doporučena na puchýře pod Achillovu patu
  • Zajistí vám bezpečí pokožky pro náročné sportovní výkony
  • Ulevuje od bolesti a tlaku
  • Je voděodolná
  • Je vyzkoušena a doporučena tenistkou Caroline Wozniacki

Více najdete na www.compeed.cz

Jak vznikají puchýře?
Puchýře nejčastěji vznikají na nohou při dlouhé chůzi v nových botách nebo na rukou při práci. Vznikají uvolněním pokožky od škáry, pro ochranu tkání uložených pod ní. Vzniklá kapsa je naplněná tekutinou. Pokud puchýř neošetříme včas, dojde k jeho protržení a vzniku otevřené rány, do které může proniknout infekce.
Puchýře obvykle projdou pěti fázemi a hojí se až 7 dní. Celý proces může být urychlen hydrokoloidními náplastmi na puchýře značky COMPEED® .
Reklama