Bulvár

Jak dopadlo Havana Club Cocktail Show?


Jak dopadlo Havana Club Cocktail Show?

Výsledky prvního ročníku mezinárodní barmanské soutěže Havana Club Cocktail Show 2006! Kdo vyhrál a kdo se přišel pobavit?

Na Václavském náměstí se 13. července uskutečnil úspěšný první ročník mezinárodní soutěže ve Flair Bartending Havana Club Cocktail Show 2006. Zároveň jsme oslavili výjimečné výročí 200 let, které uplynuly od první zmínky o koktejlu.

Ti nejlepší z českých barmanů se utkali se světovými barmanských špičkami o skvělou prize money 100.000,- Kč.

V porotě barmanské soutěže „Havana Club Cocktail Show“ usedli členové Flair Bartenders´Association (FBA), kteří rozhodují na mezinárodních Flair Bartending soutěžích. Byli tedy zárukou vysokého kreditu Havana Club Cocktail Show 2006.


Výsledky prvního ročníku mezinárodní barmanské soutěže Havana Club Cocktail Show 2006

1. místo - Szabi Sörös – (Maďarsko)

2. místo - Stefan Haneder (Rakousko)

3. místo – David Neumann (Česká republika)

Havana Club Cocktail Show 2006 byla přístupná veřejnosti. K tanci a poslechu hrál DJ Mucho. Tančila se salsa a každý se mohl osvěžit kokjtely z rumu Havana Club www.havanaclub.cz . Strhující bubenickou show předvedli Tam Tam Batucada. Žhavé tropické rytmy obstarala kubánská kapela Son Caliente. Akci moderovali Lejla Abbasová a Pavel Svoboda. Vstup byl zdarma.

Havana Club Cocktail Show se zúčastnila i řada celebrit. Pozvání přijali a podpořit barmany při jejich Flair Bartending show přišli:

Sisa Sklovská (zpěvačka), Ivana Andrlová (herečka), Kateřina Smejkalová (první Česká Miss), Michaela Dolinová (herečka a moderátorka), Roman Štolpa (herec a moderátor), Roman Vojtek (zpěvák), Michal Slaný (herec), Michaela Maurerová (herečka), Aleš Cibulka (moderátor), Michal Jagelka (moderátor), Luďka Kuralová (moderátorka), Miroslava Košťanová (první Česká Vicemiss 2006), Barbora Kolářová (druhá Česká Vicemiss 2006), Martina Dvořáková (modelka) a řada dalších osobností. 

   
18.07.2006 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] suchardovka [*]

    Byla jsem se tam s kamarádkou podívat. Bylo to bezva. Skvělá nálada, pití a kapela, no super. Moc se akce povedla, jen to vedro

    superkarma: 0 18.07.2006, 10:24:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme