Jediná pěnová barva bez amoniaku přináší tři nové zářivé odstíny - Jantarově zlatoplavý, Intenzivně mahagonový a Sametově fialovohnědý.

mousse

Oblíbená řada dlouhotrvajících pěnových barev Perfect Mousse nabízí nyní díky těmto třem novinkám již 18 přirozeně vypadajících zářivých odstínů. Máte tedy ještě více možností, jak docílit dokonale krásných vlasů.

Pěna barev Perfect Mousse nekape, díky čemuž je použití neuvěřitelně snadné a pohodlné. Jednoduše si připravíte barvicí směs a poté pěnu pumpičkou nanesete přímo do dlaně. Pěnu pak lehce vmasírujete do vlasů - stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampon. Díky své inovativní pěnové konsistenci a aplikátoru barva nestéká, a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na obtížně dosažitelné zadní části hlavy a na spánky. Při barvení se rovněž vyhnete případnému zašpinění oděvu či koupelny. A jistě oceníte i to, že barva krásně voní.

Díky šetrné receptuře bez amoniaku je tato barva rovněž velmi šetrná k vlasům. Perfect Mousse po barvení o vlasy zároveň pečuje, a to díky regeneračnímu balzámu. Ten obsahuje výtažky z exotických orchidejí a sójové proteiny, jež dodávají vlasům výjimečnou hebkost.

Dlouhotrvající pěnové barvy na vlasy Perfect Mousse nyní přináší tři nové přirozeně vypadající zářivé odstíny:

  • 865 - Jantarově zlatoplavý
  • 586 - Intenzivně mahagonový
  • 419 - Sametově fialovohnědý

Výsledek je jednoduchý! Perfect Mousse vám zajistí dokonale dlouhotrvající intenzivní lesklé barvy s perfektním krytím šedin. Pěnová barva Perfect Mousse nabízí perfektní řešení pro krásný vzhled vašich vlasů za doporučenou cenu 139,90 Kč.

O soutěži jsme psali

  • V tomto článku byla vyhlášena soutěž. Přečíst si ho můžete ZDE.
  • Článek o výherkyních testujících barvy Perfect Mousse najdeteZDE.

A jak vše vidí výherkyně? Seznamte se s názorem jedné z Vás! Tato čtenářka testovala barvu Perfect Mouse - Jantarově zlatou.

Dobrý den,

děkuji za barvu, kterou jsem mohla otestovat.
S barvou jsem celkem spokojená. Hned v úvodu mě potěšilo, že nemusím hledat nějakou misku na smíchaní barvy s emulzí. Barvu jsem vytlačila přímo do emulze, nasadila přiložený nástavec a šlo se na věc. Další překvapení bylo, že jsem necítila žádný zápach. Poprvé v životě jsem se nedusila při barvení.
Aplikaci si pochvaloval i manžel. Byl to právě on, který mi nanášel barvu na vlasy. Nikdy si to nenechá ujít a stal se mým kadeřníkem. :)
Barva mně ze začátku trochu štípala, ale pak to přešlo a 30 min jsem vydržela v pohodě.
Barva zakryla dokonale mé začínají šediny a sluníčko si začalo hrát se zlatistým odstínem.
Uvidíme, jak dlouho barva vydrží.
Nevýhodu oproti klasické barvě (v mém případě) vidím v tom, že klasickou barvu mám nadvakrát. Mám totiž krátký střih, a tak jsem ještě trochu barvy musela vyhodit.

S pozdravem Petra

Zástupkyně společnosti Henkel, paní Radka Šimánková, komentuje výsledky testování: „Velice nás těší, že jste byla s barvou Perfect Mousse spokojena. Nemožnost rozdělení barvy na dvě různá barvení je bohužel dána recepturou. Barvy Perfect Mousse jsou oblíbené také proto, že množství pěny vystačí i na delší vlasy, není tedy třeba kupovat dvě balení. Spotřebitelkám s krátkými vlasy to mnohdy připadá jako plýtvání, dlouhovlasé spotřebitelky si však tento benefit jenom chválí. Příjemná vůně během barvení je způsobena tím, že tyto barvy neobsahují amoniak. Díky jednoduchému nanášení můžete manželovi dopřát také kadeřnickou dovolenou. Věříme, že jste si barvy Perfect Mousse oblíbila a spolehnete se na ně také v budoucnu.“

Těšte se na další zajímavé články o testování barev Perfect Mouse!

Reklama