Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché, protože děti si kolikrát postaví hlavu a zdravé jídlo odmítají.

walmarkRodiče pak jen zoufale přemýšlí nad tím, jak jim dodat tolik potřebné vitamíny a minerály. A to zvláště teď na začátku podzimu, kdy se o slovo přihlásí rýma, kašel a další neduhy. Řešením mohou být nejrůznější doplňky stravy, které poskytnou dětem potřebné látky důležité pro jejich zdravý růst a vývoj. Na trhu je nepřeberné množství takových produktů, takže je dobré se v nich nejprve zorientovat a vybrat ty nejlepší.

Pokud chcete posílit dětský organismus prostřednictvím doplňků stravy, můžete si vybrat z nejrůznějších variant přípravků. Ty jsou zaměřeny většinou nejen na dodání vitaminů a minerálů, ale současně nabízejí i další přidanou hodnotu. Tak je tomu například u nejoblíbenějších doplňků stravy Marťánci od Walmarku. Tato značka přichází stále s inovacemi a novými produkty, čímž reaguje na potřeby spotřebitelů. Nabízí třeba multivitaminy s prebiotiky, jež podporují zdravou střevní fyziologickou mikroflóru nebo Marťánky s komplexem imunactiv, který nabízí látky potřebné pro fyziologický růst a zdravý vývoj. Marťánci jsou ve formě pilulek, sirupu nebo želatinových tablet.

Účinek Marťánků s komplexem Imunactiv ,  doplňku stravy dokonce prokázala studie, které se zúčastnily děti ve věku od 3 do 12 let. Podle ní užívání tohoto přípravku po dobu dvou let statisticky významně snižuje počet onemocnění, celkovou dobu nemocí i jejich závažnost. *

Tady musí být odkaz na studii a někde odkaz Více na www.walmark.cz

Pokud se rozhodnete podpořit zdraví vašich dětí tím, že jim budete podávat doplňky stravy, vybírejte dobře. Zaměřte se na složení přípravku, které je uvedeno na obalu a pokud si nejste jisti, neváhejte se zeptat lékárníka a nechte si poradit. Nekoukejte pouze na to, zda mají doplňky stravy tvary zvířátek a chutnají jako oblíbené želé. Aby bylo užívání opravdu efektivní, počítejte s tím, že je třeba dodržet alespoň doporučenou tříměsíční lhůtu.

Co ještě dělat pro zdraví?

  • I když vaše dítě s ovocem a zeleninou příliš nekamarádí, nevzdávejte to. Snažte se vybírat dětem lehká, a přitom výživná jídla. Neměly by chybět třeba zeleninové polévky.
  • Doma často větrejte, zejména před spaním. Také se snažte zvlhčovat vzduch.
  • Dopřejte dětem pohyb. I když je venku pošmourno, oblékněte se a běžte se alespoň na chvilku projít. 

Více informací najdete na www.walmark.cz nebo martanci.cz

Naším tipem jsou tyto doplňky stravy - Marťánci:

Multivitamin a multiminerál pro děti s ovocnou příchutí.
Super dárek, který pobaví vaše děti: Marťapero s neviditelným inkoustem jako dárek u všech 100 tbl. balení!

MarťanVitaminy pro děti s extraktem z echinacea.
Super dárek, který pobaví vaše děti: Marťapero s neviditelným inkoustem jako dárek u 90 ks balení!

MarťanPro zdravý růst a vývoj dětí bez barviv a konzervantů.

MarťanMultivitaminový sirup pro děti s pomerančovou příchutí.

Využijte nabídky: Balení 300 ml nyní v nabídce 1+1 zdarma!

Reklama