V létě probíhala na našich stránkách soutěž o přístroje SodaStream JET white z limitované edice. Součástí přístroje výherkyně získaly 2 sirupy zdarma  na přípravu 18 l  báječné domácí limonády citrus.

Oslovili jsme čtenářky, které SodaStream vyhrály a poprosili je, aby nám napsaly, jak s nimi byly spokojené. Jak to dopadlo?

SodastreamHezký den, ráda Vám odpovím na testování přístroje SodaStream. Když jsem se dozvěděla, že jsem u Vás vyhrála zrovna tuto cenu, byla jsem moc ráda a mile překvapena. Již nějako chvilku jsem o zakoupení přemýšlela, jediné proč jsem to oddalovala bylo to, že mám menší kuchyň, tak jsem se bála, že už se na pracovní desku moc nevejdu. Mám doma tři děti, tak neustále tahám vody, džusy a šťávy. Moc se mi líbila myšlenka, že nemusím věčně tahat vody po kartonech. Pravdou je, že často pijeme vodu z vodovodu se šťávou, ale nejde to neustále. Děti milují limonády i pro jejich „bublinky“. U Sodastreamu je super, že můžete vodu nasytit, podle své chuti. Takže, pro děti mám červené láhve a ty sytím malinko a manželovi šedé sytím co to jde. Musím říci, že v letních horkých dnes, když jsem si udělala slabý vinný stříček a použila manželovu hodně nasycenou vodu, bylo to super. Líbí se mi i barevnost láhví (hned, jak jsem přístroj dostala, dokoupila jsem si další láhve), v lednici přesně každý ví, která láhev je jeho.

K testování jsem také dostala citrus sirupy. Dětem moc chutnaly a tak jsem brzy dokoupila i další příchutě, limetka, grapefruit a dětskou jahodu. Manžel si nejvíce oblíbil příchuť cola. V létě jsem ji ocenila i já, protože jsem pořádala oslavu a hodně lidí pilo míchané drinky s colou, limetou a alkoholem. Colu jsem nemusela tahat a měla jsem jí stále dost. Pravdou je, že v lednici chladím pouze bublinkovou vodu a příchutě si dáváme až do skleničky, každý, jak má rád. Já když si dělám limonádu, nemám ji ráda moc sladkou, takže i dříve, když jsem si kupovala např. Coca Colu, tak jsem si ji musela ředit bublinkovou vodu. Se Sodastreamem a příchutěmi, které má a které mi moc vyhovují, si udělám drink, jak mám ráda.

Chci vám poděkovat za skvělého pomocníka pro celou rodinu. Kdybych tušila, jak moc se u nás tento přístroj využije a kolik mi ušetří síly, měla bych ho doma již dávno.

Děkuji Jana

Zatím jsem spokojená, přístroj dobře slouží, nemusím nosit pořád nosit vody z obchodu a perlivost si nastavím podle sebe.

Děkuji H.Z.

Sodastream

Přístroj Sodastream mi ulehčuje život již řadu let. Před cca dvěma roky jsem si ho přála a dostala k narozeninám. Nicméně jsem zajásala, že konečně na chalupu týden co týden nebudu vozit přístroj z domova, ale budu mít doma i na chalupě. Sodovku ze Sodastremu máme rádi všichni. Někdo jemně perlivou, někdo více perlivou, každý, co má rád. Příchutě jsou také super, kupuji je hojně v Makru, kde je opravdu veliký výběr. V letošním parném létě u naší rodiny vyhrála na celé čáře příchuť koktejl Mojito. Moc děkuji redakci za tuto výhru, já ji opravdu využiji maximálně.

Monika

Pozn. red.: texty čtenářek nebyly redakčně upraveny

 Více si přečtete v našich článcích:

Reklama