dip

Postupně budeme uveřejňovat vaše recenze na Křupavé kuřecí nugetky s dipem, které jste mohly díky soutěži otestovat a následně nám napsat, jak vám chutnaly!

Máte rádi kuřecí maso? Milují vaše děti malé řízečky - nugetky? Hledáte inspiraci pro něco nového, co ještě neznáte, čím oživit váš zaběhlý jídelníček? Vyzkoušejte recept na nové nugetky, které nesmažíte, ale pečete jednoduše v troubě. Vyzkoušejte novinku pro úpravu kuřecího masa, kterou vám chceme doporučit!

Křupavé kuřecí nugetky s dipem si nyní můžete jednoduše připravit i doma! Stačí použít Maggi Nápady Křupavé nugetky s dipem.

dip

Vybrat si můžete ze dvou atraktivních variant:

  • Křupavé česnekově-bylinkové nugetky s česnekovým dipem
  • Křupavé sýrové nugetky s paprikovým dipem.

Doporučujeme vyzkoušet obě varianty, oba tipy jsou opravdu chutné!

Co nám o nich napsaly čtenářky, které je vyhrály? Protože nám k tomu přišlo i hodně fotek od čtenářky Gabrinka1, vydáváme tři recenze, ostatní budou následovat!

Gabrinka1

dip

Byla jsem moc ráda, že jsem mohla testování kuřecích nugetek vyzkoušet a celá má rodina byla spokojená tak jako já. Nejvíce však chutnaly mému staršímu synovi, ten je snědl s chutí a říkal: „Mami, uděláš zase někdy ty křupavé řízečky?“ Posílám pár foteček, jak jsem připravovala. Co se týče dresingu, musím říct, že ten mi moc nechutnal, ale každý máme jiné chuťové buňky, tak snad se na mě nebude nikdo zlobit... díky Gabrinka1

Marsy1

dip

Děkuji moc za výhru, kterou jsem od Vás dostala. Maggi výrobky jsou pro mě ideální potravinou v denním životě. Jsou velmi chutné dobře ochucené, celé naší rodině moc chutnají. Byla jsem opravdu zvědavá, jak mi výherní chuťovky budou chutnat, už celkový dojem z obalu je lákavý. Opravdu jsem se nezklamala, výborné. Doporučuji všem, aby vyzkoušeli, lahodná chuť bylinek mě opravdu moc překvapila. Rychlé, málo práce a vynikající, děkuji moc za ochutnávku. Maggi mě prostě nikdy nezklame, přeji hodně dalších nápadů, Vaše věrná spotřebitelka.

Sasmanka

Dobrý den,
všechny druhy nugetek a řízečků jsem zkoušela jak já, tak dcera (která má již svou vlastní domácnost) a obě jsme byly moc spokojené! Příprava je snadná a výsledek skvělý, celá rodina si moc pochutnala. :-) Netušily jsme, že i řízky z trouby mohou být tak dobré, nikdy by nás je nenapadlo připravovat jinak než klasicky na pánvičce s olejem... Výrobek jsme předtím neznaly, ale určitě si je někdy v budoucnu koupíme. :-)

Snímky z přípravy kuřecích nugetek od Maggi jsou od čtenářky Gabrinka1.

Reklama