Patnáct čtenářek stránek Žena-in dostalo možnost vyzkoušet nové barvy na vlasy Color Sensation od Garnier. Barvu měly za úkol otestovat a následně se s námi podělit o svou zkušenost. Jak testování dopadlo? Přečtěte si vyjádření čtenářek, které barvy osobně vyzkoušely!

Garnier

Hezký den, moc děkuji za výhru a možnost otestovat barvy na vlasy Color Sensation od Garnier! Moje volba byla dobrá – měla jsem odstín superzesvětlující zlatá blond a byla jsem moc spokojená s výsledkem. Barvu jsem použila do týdne po obdržení a pozvala jsem ještě kamarádky, aby zhodnotily výsledek. Dopadlo to dobře, všem se mé vlasy líbily. Děkuji a opět ráda něco vyzkouším!

Magda

Dobrý den,

nové Color Sensation bylo opravdu úžasné!

Skvěle se aplikovalo, i když mně v krabičce scházely gumové rukavice, musela jsem použít igelitové pytlíky a event. igelitová přikrývka oděvu. Též chyběl štěteček na nanášení barvy.Přesto výsledek byl skvělý a všichni si mé změny všimli!!

Díky, Jitka

Díky Ženě –in jsem měla možnost otestovat novou barvu od Garnier Color sensation -  ledově kaštanovou. Hned jsem ji vyzkoušela 2. den po doručení zásilky. Byla jsem na ni zvědavá a barvení  -  to už bylo také akutní. Hned ze začátku mě překvapila velmi příjemná vůně této barvy (z jiných barev jsem občas cítila něco jako kysličník). Barva se dobře nanášela. Ze začátku jsem měla obavu, že mi jedno balení nebude stačit, protože mám polodlouhé vlasy, ale stačilo:).  Barva oproti obrázku na krabičce vyšla ve finále tmavší, ale vyznačovala se na vlasech moc pěkným leskem. Zasílám foto  čerstvě obarvených vlasů.

roland1

roland2

Ještě jednou moc děkuji.

S přátelským  pozdravem Dáša - nick Roland

Koncem dubna se na mně usmálo štěstí v podobě testovací výhry barvy na vlasy Color Sensation od Garnieru.

V minulosti jsem vyzkoušela různé druhy barev Garnier. Nečekala jsem žádné velké překvapení. A tak jsem Svátek práce „oslavila“ aplikací testovací barvy. Vybrala jsem si odstín 7.0 - jemná opálová blond. Hned při aplikaci barvy jsem byla příjemně překvapena absencí typicky „čpavkového“ odéru barev na vlasy.

Za půl hodiny bylo hotovo. Nanášení barvy nebylo nijak obtížné, barva má krémovitou koexistenci. Též pooplachová maska příjemně voněla, vlasy byly po barvení lesklé, snadno se rozčesávaly a šly dobře upravit.

Necelý měsíc po barvení nemám pocit, že by se barva rychle vymývala.Jen nepatrně na kraji spánků. Celkově jsem byla a jsem dost spokojena. Barva dobře kryje šediny, snadno se nanáší.

Občas si kupuji barvu v kadeřnickém velkoobchodu a tak bych si dovolila srovnat tuto novou Garnier barvu s profesionálními barvami na vlasy. Teď jsem jen zvědavá, jak dlouho vydrží intenzita zvoleného odstínu. Eva Magdalena

Dobrý den, s Color Sensation od Garnier jsem zatím velice spokojená. Vyzkoušela jsem odstín 3.16 tmavě ametystová (fialová). Vlasy jsem si barvila před třemi týdny a barva pořád krásně drží bez vymývání či zesvětlení. S odstínem barvy jsem spokojená také a vlasy se navíc nádherně lesknou a jsou jemné na dotek. A dokonce, což mě překvapilo, tahle barva na vlasy voní. Takže určitě bych jí doporučila a koupím si jí i příště. Děkuji Danca26

Dobrý den,testovala jsem barvu na vlasy GARNIER Color Sensation, kdy jsem si na zkoušku vybrala SUPERZESVĚTLUJÍCÍ krém - přírodní blond. Dříve jsem používala 320 zesvětlovač od Schwarzkopf a také barvu na vlasy od ĹORÉAL Paris CASTING 1021 Blond světlá perleťová.

Po nanesení barvy GARNIER však mé vlasy zšedly místo toho aby byly blond, což mne velice překvapilo a dalo mi následně hodně práce, abych tuto barvu smyla. Ani druhý pokus nebyl o moc lepší a opět místo toho, abych byla blond, tak jsem opět měla vlasy šedivé (kouřové) a tak jsem se vrátila zpět k užívání barev, na které jsem zvyklá. Barva na vlasy od GARNIER mne tudíž nijak nenadchla, čímž ji však nezavrhuji, neboť sama vím, že špatné obarvení mích vlasů mohlo zapříčinit více aspektů.

Jana Doležalová

Dobrý den,měla jsem možnost otestovat hnědočervenou jantarovou.Tato barva by měla být nejméně dočervena z nabízené palety červených barev, nicméně ve skutečnosti barva chytla o dva odstíny červené více. Výsledná barva, která je zobrazena na postranní straně krabičky, bohužel neodpovídá skutečnosti, příště se budu muset vyvarovat výběru barvy dle fotky na krabičce :-) Barva jinak krásně září pod slunečními paprsky, při aplikaci nebyl žádný problém. Proto ji na poměr výkon/cena hodnotím kladně.

S pozdravem, Dana Barešová

Hezký den,  s barvou jsem byla spokojená. Výtku bych měla k aplikaci barvy. U spousty barev je již barva v aplikační lahvičce a odpadá tak míchání v nějaké mističce. Příjemně voněla a velmi rychle chytala. Po umytí byly vlasy lesklé a hebké. Konečný výsledek byl podle očekávání a shodoval se s obrázkem na krabičce. Na husté vlasy po ramena stačilo jedno balení. Doporučuji všem :)

Mischelle3)

Dobrý den, mé zkušenosti s barvou jsou hlavně kladné - příjemná vůně, optimální konzistence pro nanášení, nijak zvlášť se nevymývá. Méně nadšená jsem ze sytosti barvy a jejího odstínu, který po aplikaci nesplnil zcela mé očekávání - nebyl tak intenzivní. Přesto jsem výrobek ráda vyzkoušela.

S pozdravem Iveta Svobodníková

Dobrý den, omlouvám se, že odepisuji až teď, ale měla jsem zkoušky.

Barvu jsem si nanesla ihned, jakmile jsem ji obdržela poštou. Nanášela se velmi dobře a vzhledem k tomu, že jsem barvu nanášela již před měsícem, tak vypadá stále skvěle..Jsem s ní nadmíru spokojená. Ještě jednou děkuji za výhru. Doporučila jsem ji několika kamarádkám a dle mého názoru byly stejně spokojené jako já.

S pozdravem, Michaela Ličková

Dobrý den, nedávno jsem vyhrála v soutěži: Testujeme nové Color Sensation od Garnier: jakou barvu byste chtěla otestovat?

Moje postřehy, spokojenost či negativní zkušenost s barvou na vlasy Color Sensation od Garnier?
Spokojenost velká, až ta největší, negativní zkušenosti žádné. To jsou ve zkratce moje postřehy.
Barva mně přišla v pátek. Byla jsem zrovna na jednání a dcera mi poslala SMS: Mami přišla nějaká barva na vlasy.
Tak ji vyzkoušej - odpovídám jí. Musím podotknou, že v sobotu byla naplánovaná velká rodinná oslava - kulaté výročí mého otce, kde se měla sejít celá rozvětvená rodina.
Po příjezdu domů jsem dceru nemohla poznat, vypadala báječně. Vlasy měla již nabarvené a skvěle upravené.
Pochvalovala si především jednoduchost a rychlost, s jakou se s barvou pracuje.
Po jejích zkušenostech jsem se na barvu „vrhla“  i já, a výsledek byl rovněž skvělý. Všechno šlo „šup-šup“, v mezičase jsem ještě
zabalila dárek a připravila kytku. Na oslavě jsem sklidila pochvalný obdiv, možná to bylo i tím, že jsem měla nové šaty, ale já si myslím, že vlasy a účes je na ženě to nejdůležitější. A především je důležité, jak se žena sama cítí a já jsem se s novou barvou Color Sensation od Garnier cítila podstatně lépe.
Je to už vlastně skoro měsíc a barva mi připadá pořád stejná. Říkala jsem si, že si ji pak znova koupím, ale zatím není žádný důvod běžet do obchodu.  Barva drží a v nynějším báječném počasí, na sluníčku,  prostě přímo září.
Ještě jednou děkuji za možnost si barvu vyzkoušet.

S přáním příjemných dní Jiřina Urbánková

Milá redakce, moc děkuji za možnost testování nové barvy Color Sensation od Garnier. Barvím se na tmavě hnědou, proto preferuji tyto odstíny. Zvolená barva Tmavě hnědá mi udělala radost – vlasy byly krásně lesklé a barva byla krásná! Hezky voněla a snadno se nanášela. Vaše barvy můžu doporučit.

Díky Milada H.

Pozn. red.: zprávy čtenářek nebyly redakčně upraveny

Díky barvě na vlasy Color Sensation se smysly mohou vydat zcela novým směrem: poznat nádhernou, oslnivou barvu, vlasy nádherně hebké na dotek, překvapivě příjemnou vůni na úrovni parfému, skvělý pocit ze snadno rozčesatelných vlasů, jimiž hřeben klouže naprosto bez odporu. Krása, díky níž se život stává potěšením!

Vybírat můžete ze dvaceti nových odstínů s intenzivními pigmenty pro smyslnou barvu.

Krásné sytě hnědé
Syté hnědé odstíny s intenzivními a jemným i teplými nebo studenými odlesky pro okouzlující svůdnost.

Černé s vysokým leskem
Sytě černé odstíny v paletě od kontrastních odstínů evokujících záhadnost až po zrcadlový lesk. Elegantní a smyslné a zároveň intenzivní a působivé.

Ohnivě červené, které nikdy nevyblednou
Ohnivé, zářivé odstíny červené, které odvážně podtrhnou vaši krásu. Hluboké, syté a intenzivní červené odstíny Color Sensation zajistí dlouhotrvající barvu a lesk.

Zářivé blond
Odstíny Blonde a Ultra Blonde pro rozzářené vlasy plné třpytu a bez nežádoucího nažloutlého efektu. Velmi světlé, intenzivní, ledové odstíny blond, které efektivně odrážejí světlo a odhalí vaši okouzlující ženskost.

Účinné zesvětlovače v barevném rozsahu 2- 6, aby mohla oslnivý vzhled získat každá žena!

Vlasy jsou rozzářené a na dotek hedvábně jemné. COLOR SENSATION - BUĎTE OSLNIVÁ

 

garnier_cl

Všechny odstíny a jejich označení najdete také na http://www.colorsensation.cz/produkty.php nebo na http://zena-in.cz/clanek/color-sensation

O barvách jsme psali ve článku: Testujeme nové Color Sensation od Garnier: jakou barvu byste chtěla otestovat?

Reklama