Milá redakce a Merylko obzvlášť.

     Tak nevím, jestli ten článek o Honzovi nebyla dobře míněná provokace. Asi ano, protože mě neuvěřitelně nadzvedl. Asi nemám pro sponzory ty správné parametry. Sice jsem se v mládí navyváděla plno volovin, ale člověk asi musí být velice arogantní hajzl, aby měl pro lidi tu správnou atraktivitu. Já své děti poctivě živím, platím jejich studium a vůbec se s manželem snažíme, aby z nich vyrostli pořádní lidé.

     Když před lety firma koupila dům, ve kterém jsme bydleli, byli jsme donuceni podepsat velice nevýhodný úvěr, abychom neskončili někde pod mostem, a teď v potu tváře ho každý měsíc splácíme. Děti od té doby dospěly do věku, kdy studují a proto všem třem přispíváme na vzdělání tak, jak v dané situaci můžeme. Všechny tři děti si snaží na své aktivity a veškerý „nadstandard“ vydělat samy na brigádách. Už osm let se dá říci, že žijeme z ruky do huby a otáčíme každou korunu. Veškeré výdaje s manželem dlouho diskutujeme a o dovolené, třeba u moře, si můžeme nechat zdát. Pokud nějaká koruna zbude, určitě ji pohltí náš domeček.

     Potom si tady přečtu článek „Jak chytrý Honza zdarma ke štěstí přišel“ a může mě vzít čert. Nejdřív jsem to chtěla přejít jen tak běžnou diskuzí pod článkem, ale pak jsem si řekla proč? Když může nějaký kameník správně uroněnou slzičkou dojmout tak, že aniž by hnul prstem, všechny dluhy mu hodní lidé zaplatí, proč ne zrovna já?

     Téměř každý den jsem vám všem až do dneška předváděla reality show svého života, tak kruci, že by to nic nehodilo? Apeluji tedy na vás, milé žínky-čtenářky. Co takhle zaplatit moje dluhy?  Obratem na vaše nabídky pošlu číslo svého účtu. Na oplátku  slibuji, že vás budu denně informovat, co se u nás doma děje, pěkně plakat, občas vyhrožovat a rozšířím si svůj slovník o několik hodně šťavnatých výrazů. To je to, co dneska přece táhne, ne? Tak honem, honem, čekám na první ozvy!! 

Vikina007 

P.S. Pro ty, co to vzaly vážně – je to samozřejmě nadsázka, ale co kdyby …

Milá Vikino,  článek Hodní lidé zaplatili naše dluhy jsem nepsala jako provokaci. Je to čistě má osobní úvaha, se kterou nemusí každý souhlasit. Díky za Tvůj příspěvek... :o)))

Reklama