Péče o čtyřnohého mazlíčka s sebou přináší i jistou dávku zodpovědnosti a rozvahy při volbě těch správných produktů a „procedur“, které mu dopřejete. Kromě pravidelné veterinární péče je dobré, zamyslet se i nad volbou krmiva pro Vaše zvířátko. To by mělo být kompletní a mělo by vyplnit požadavky zvířete.

Krmiva pro štěňata z řady Science Plan poskytnou Vašemu novému členu rodiny přesně vyváženou stravu, která pokryje jeho energetické i živinové požadavky a vy mu tak zajistíte ten nejlepší start do života!

Avet

Firma Hill´sTM nabízí pro Vaše kotě kompletní superprémiová krmiva, která zajistí ten nejlepší start do života Vašeho nového čtyřnohého kamaráda. Můžete od nich čekat, že pokryjí zvýšené požadavky na bílkoviny, které podporují zdravý růst a silné svaly, energii, díky čemu nemusíte zvyšovat dávku k pokrytí požadavků zvířete a vysokou stravitelnost, která umožní maximální využití živin v krmivu.

Firma Hills

Před nějakým časem jste měly možnost, zapojit se do testování krmiva pro domácí mazlíčky Hill´sTM. Soutěž probíhala ZDE. Výhra byla uspůsobena každému zvířátku na míru. Výherce si mohl vybrat zda chce krmivo pro pejska či kočičku. Rozhodvala i velikost a stáří zvířátek. Zajímá Vás, jak testování dopadlo? Jste zvědavá zda testování vyhovovalo více pejskům či kočičkám? Pak si přečtěte zkušenosti výherkyň a jejich čtyřnohých mazlíčků.

Dobrý den,
krmivo Hills řadím mezi nekvalitnější krmiva pro psy na našem trhu. Ke krmivu, až na vyšší cenu, nemám výhrady. Výborně voní, očividně je chutné a vylučování psa je po něm v pořádku. Možná bych jen vytkla velikost granulí, dostali jsme balení s velmi drobnými granulkami, což pro kokra bylo jak vybírat z misky mák. Při koupi bych se proto zaměřila na velikost granulek. Ale jinak spokojenost, tyto granule nám vyhovují.
Eva Havelková

Byli jsme velmi potěšení výhrou, které jsme vyhráli v soutěži na stránkách Žena-In. Krmivo Hills Science Plan Adult Large Breed naší 3 leté Leonbergřici moc chutnalo! Běžně krmíme Purinou, ale toto krmivo je i na pohled mastnější a tak granulky zhltla na jeden ráz. Zdálo se mi, že psí exkrement byl výrazně menší, než co běžně bývá. I srst se jevila lesklejší. Máme problém, že naše fenka nesmí ztloustnout, a po dobu krmení se jí váha nepohla. Super. Moc děkuji za možnost vyzkoušení, na krmivo jsme přešli.Tomáš

Dobrý den, na testování jsme obdrželi kapsičky. Obsah vypadal pěkně a také hezky voněl. První kapsičky kočky snědly hned, ty další pak jedly až po chvíli,  kdy je měly v misce. Obecně se dá říci, že jedné kočce chutnaly a druhé moc ne, ale to bude tím, že jsou to vybíravé potvory :-), kterým se člověk hned tak nezavděčí. Každopádně vše nakonec snědly a byly spokojené. Určitě jim tyto kapsičky za čas koupíme, aby měly změnu.
S pozdravem Jirka Šíma

dogDobrý den, chci všem poděkovat za tak skvělou výhru, jako jsou granule Hills. Nejdříve jsem měla obrovskou radost a já a pak i naše fenka Píďa. Je to Havanský psík a granule Hills, které jsem vyhrála, budeme mít na dlouhou dobu. To je dobře, protože Pídě nejen moc chutnají, ale také evidentně svědčí. Jejich velikost je pro takto malého pejska (3.5kg) skvělá. Mám většinou problém s výběrem velikosti, protože většinou jsou drobné granule pro štěňata a pro dospělé pejsky jsou granule velké. Granule Hills jsou velikostně super. Srst je po těchto granulích krásně lesklá a přijde mi, i že má výraznější černou barvu, možná v granulích víc tuku, ale určitě to srsti na 100% svědčí. Od té doby co testujeme tyto granule, fenka nemá problémy s vyprazdňováním J, její vyprazdňování je ukázkové. Pak není vůbec žádný problém dát exkrement na procházce do pytlíčku. A ještě z jedné věci jsem byla nadšena, Pídě dost je dost často cítit z tlamičky, ale po nějaké době používání tohoto krmiva, mám pocit, že se tento nepříjemný stav znatelně zlepšil.  Vždy jsem kupovala kvalitní granule u veterináře, ale po této zkušenosti zůstanu určitě věrná značce Hills. Jsem s ní spokojená já a hlavně Píďalka. Děkuji za možnost testování a novou zkušenost.
Jana

Máte doma čtyřnohého mazlíčka? Pak si určitě nenechte ujít tyto články:

Máte štěně? A víte, jak ho krmit?

Chcete, aby si Vaše kotě pochutnalo?

TIP pro pejsky

Firma Hill´s nabízí krmiva pro štěňata malých a středních plemen – Science Plan Puppy Mini nebo Science Plan Puppy a samozřejmě i krmivo pro štěňata velkých plemen – Science Plan Puppy Large Breed.

Krmiva pro štěňata z řady Science Plan poskytnou Vašemu novému členu rodiny přesně vyváženou stravu, která pokryje jeho energetické i živinové požadavky a vy mu tak zajistíte ten nejlepší start do života!

TIP pro kočičky

V sortimentu Hill´sTM naleznete krmiva Hill´sTM Science PlanTM kitten nebo Hill´sTM Nature´s BestTM kitten. Tato krmiva jsou vhodná pro rostoucí koťata do jednoho roku věku a pro březí a kojící kočky. K dispozici jsou ve formě granulátu, konzerv a kapsiček.

Nečekejte, až se u Vaší kočky začnou projevovat onemocnění způsobená neadekvátní výživou a začněte s kvalitní výživou a tím i jejich prevencí již dnes!

Více informací o krmivech pro pejsky a kočičky naleznete na www.avet.cz nebo na stránkách www.hillspet.cz

dog

 

 

Reklama