Domácnost

Jak Čertík přizabil paničku

Chtěla bych se podělit s historkou, která se udála v naší rodině před lety s naším "plyšovým" mazlíčkem - kocourkem Čertíkem. Vždy, když se setkávám s přáteli, dávám tuto historku k dobré náladě. Ale v době, kdy se udála, mi moc do smíchu nebylo.

Náš Čertík byl velice živý a nespoutaný živel. Jeho největší zálibou bylo, vždy se někam schovat, a pak na náš vybafnout. Jednou jsem čistila WC mísu. Ohnutá nad mísou, drhla jsem ji kartáčem. Najednou mi něco přistálo na zádech. Já se tak lekla, že jsem hlavu zabořil do vody, a ramenem narazila na okraj mísy. Byl to náš Čertík, který až dosud spokojeně spal ve výšce na záchodové nádržce. No a já ho svou prací vyrušila.

Tak se mi "pomstil" tím, že mi skočil za krk. Nejen, že jsem si zlomila klíční kost, rozrazila čelo, ale i nalokala trochu vody. Na pohotovosti mi čelo zašili, na klíční kost jsem dostala sádru. Doma jsem si dala frťana něčeho ostřejšího a chtěla se usadit do svého oblíbeného křesla. Vtom jsem si všimla, že se pohnul polštář na sedadle a z něj na mě vykoukly dvě zelenožluté oči našeho drobečka. Jako by říkaly: "No, teda, paničko, jak to vypadáš?" a seskočil na zem.

Já jsem konečně mohla pohodlně usadit, zavřít oči a na nic nemyslet. Ale omyl! Čert uviděl, že mám volný klín, vyskočil na něj a začal spokojeně příst. Já jsem usnul a ve snu jsem znovu prožívala dnešní den. Bohužel, žádné fotografie našeho "mazlíčka" nemám.

   
15.09.2009 - Zvířátka - autor: Januše

Komentáře:

 1. avatar
  [3] femme [*]

  no tak to je teda maso Sml30 mně jednou přistálo kotě na zádech, zaťalo do mne drápky a pěkně se po mně svezlo Sml31 vypadala jsem pak nějakou dobu jako když mě někdo přetáhl devítiocasou kočkou Sml30

  superkarma: 0 15.09.2009, 10:44:51
 2. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Sml30Sml79

  superkarma: 0 15.09.2009, 10:33:17
 3. [1] CityCat [*]

  ...hezký a pravdivý a připomnělo mi to něco, co možná znáte... mrkněte :-)

  http://www.youtube.com/watch?v=s13dLaTIHSg&feature=channel

  superkarma: 0 15.09.2009, 10:24:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme