Bulvár

Jak budou trávit české známé tváře poslední den v roce?

Rok 2015 se uchýlil ke svému konci a již pozítří oslavíme příchod roku 2016. S tím jsou samozřejmě spojené i silvestrovské oslavy, které u některých jsou velmi bujaré a u jiných naopak poklidné. My jsme se zeptali našich známých tváří, jak oni budou trávit Silvestra, a samozřejmě nesměla chybět ani otázka týkající se novoročních předsevzetí.

1. Co plánujete na Silvestra?

2. Dáváte si nějaké novoroční předsevzetí?

sdLukáš Hejlík, herec

1. „Silvestra budu trávit s rodinou na chalupě.

2. „Musím dělat méně chyb v mém nabitém programu. Nevadí mi toho dělat hodně. Vadí mně, když selžu v logistice a se mnou to odnesou všichni kolem. Jsou to samozřejmě prkotiny, vzhledem ke všemu, co stíhám, ale pak mě to deptá. To mě tenhle rok sžíralo a to chci v novém roce napravit.“

asEva Decastelo, moderátorka

1. „Silvestr, předpokládám, budu trávit jako posledních sedm let, a to s manželem a dětmi. Od té doby, kdy jsem byla těhotná, je to vždy stejné, takže počítám, že ani letos tomu nebude jinak. Ve 22.30hod. pro nás končí rok 2015 a ve 22:40hod. nevíme o světě. :-)

2. „Posledních patnáct let si dávám jedno předsevzetí a to, že začnu cvičit, zhubnu a celkově zpevním postavu. Jelikož jsem ale líná, zatím to nikdy nevyšlo :-). Takže jsem se rozhodla to tento rok pojmout jinak, naopak. V Novém roce si dám předsevzetí, že nebudu cvičit a uvidíme. Podle toho, jak tomu bylo v předchozích letech, vždy opačně, tak by to tentokrát možná mohlo vyjít. :-)“

sdJitka Nováčková, modelka

1. „Oslavu Nového roku budu trávit s mými nejbližšími.

2. „Žádná novoroční předsevzetí si nedávám, protože bych se cítila provinile, kdybych je začala porušovat. Ale po cely rok 2016 toho chci spoustu stihnout, takže zatím úkoly přesouvám v diáři. :-)“

 

sdJaro Smejkal, zpěvák

1. „Silvestr trávím pracovně, zpívám v centru Prahy, pak kouknu na ohňostroj a mířím spát. Poslední tři měsíce byly opravdu náročné a po novém roce mě čeká nová píseň a množství akcí, takže ocením spánek a užiju si oslavy jindy.

2. „Novoroční předsevzetí neuznávám, když něco opravdu chci udělat, snažím se to udělat hned. Čekat na určité datum a možná i zázrak se mi neosvědčilo, sami si spravujeme svůj osud a člověk by pro své cíle měl udělat maximum a okamžitě, dokud může.“

sdRomana Pavelková, modelka

1. „Silvestr budeme slavit doma. Přijedou k nám ještě dvě rodiny s dětmi. Do 20h máme v plánu dětský mejdan a od 20h do půlnoci pak party pro dospělé. Déle to asi nevydržíme, prckové se brzy ráno budí. :-)

2. „Moje předsevzetí bude, získat původní váhu a figuru, kterou jsem měla před těhotenstvím. :-)“

sdPavel Kortan, Make Up Artist KORFF, vizážista českých tváří

1. „Na Silvestra nemám plán a budu se chovat jako by to byl obyčejný víkendový den, kdy se mi chce mezi lidi na drink. Už jsem to tak udělal loni a bylo to skvělé.

2. „Předsevzetí si nedávám, už mě to přestalo bavit, lhát si, že dodržím chodit pravidelně cvičit. :-) I přes to, že věřím na osud, každý rok si neodpustím malou bilanci. Většinou se doberu k tomu, že je třeba vždy něco zlepšit, ať už v pracovním životě, nebo v tom osobním. Všem čtenářkám přeji krásný nový rok.“

Čtěte také:

   
29.12.2015 - Společnost - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] ToraToraTora [*]

  Mě ty ksichty taky nic moc neříkají, takže je i šumák, kde si pořídí opici. Sml80

  superkarma: 5 29.12.2015, 13:15:30
 2. avatar
  [5] gerda [*]

  frenky299 — #2To mě zas neudivuje, takhle to tu chodí stáleSml52

  superkarma: 0 29.12.2015, 12:39:41
 3. avatar
  [4] gerda [*]

  Nikdo z nich, krom paní Aichmajerové, mi není známý.Sml80 Takže je mi vlastně jedno, co kdo povídá, jen jsem proletěla tváře... Tak nic.

  superkarma: 0 29.12.2015, 12:38:49
 4. [3] bobani [*]

  možná Markétka už slaví ?

  superkarma: 0 29.12.2015, 09:54:09
 5. [2] frenky299 [*]

  Docela mě udivuje, že pouštíte do světa článek s tolika chybami. Zaměřuji se na spojení Nový/nový rok. V celém článku to máte obráceně.

  Nový rok = 1. leden

  nový rok - celý další rok!

  1. na komentář reaguje gerda — #5
  superkarma: 2 29.12.2015, 07:51:24
 6. [1] Boros [*]

  Již zítra oslavíme??, není to nějaké popletené? já teda až v pátek, nebo teda dobře, ze čtvrtka na pátek. A dneska je úterý.

  superkarma: 1 29.12.2015, 07:19:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme