Každý týden můžete na našem magazínu najít horoskopy pro všechna znamení na dalších sedm dní. Dnes jsme se zeptali ale astrologa Víta Kuntoše, jaký bude celý měsíc září pro nás pro všechny obecně. Co nás čeká?

kuntosZáří bude mít pomalejší rozjezd a zejména první polovina měsíce může přinést určité sevření. Budeme se sice schopní hůře uvolnit a otevřít druhým, ale na druhou stranu se budeme schopní lépe soustředit. Může se nám dařit v aktivitách, které vyžadují rutinu, ale i preciznost a důkladný přístup. I standardně nepříjemné povinnosti mohou rychle mizet pod rukama. Je vhodné období k řešení otázek zdraví a vhodného životního stylu. Na druhé můžeme klást vyšší nároky a některá očekávání bude těžké naplnit.

Druhá polovina měsíce přinese postupné rozproudění. Do našeho jednáni budeme schopní vložit více nadšení a radosti. Může se probudit naše zvídavost a měli bychom si dát pozor na rozptylování. Při jednání s druhými může docházet k nepochopení. Je třeba vyvarovat se ohýbání ideálů a principů spravedlnosti. Ke konci měsíce přechází Slunce do znamení Vah a tato konstelace vždy přeje společenským událostem. Takže se vyplatí nezůstávat doma, ale přijmout pozvání ven mezi lidi.

Září bude úspěšný měsíc pro znamení: Beran, Váhy

Náročný měsíc pro: Váhy, Štír, Střelec

Úplněk nastává: 9. 9. 2014 ve 3.38 ve znamení Ryb 

Novoluní nastává: 24. 9. 2014 v 8:12 ve znamení Vah

váš astrolog Vít Kuntoš 
www.astrolog-terapeut.cz

Reklama