NEJLEPŠÍ JE ZAČÍT TÍM, že si najdete vhodné místo pro ukládání. Šaty mají rády sucho a stálou teplotu, proto je raději nechávejte v bytě a neukládejte do sklepa nebo na půdu. Než je na zimu uložíte, vyperte je, pořádně usušte a pak je složte do prodyšných krabic (nám se líbí látkové). Letní oblečení se vyplatí rozdělit podle druhu (kalhoty, trička, boty apod.) a uložit do samostatných krabic. Tak vše před létem zase snadno najdete.

 
JEMNÉ LETNÍ ŠATY vložte do obalů na šaty nebo do čistých kabátů. Abyste si látku nezatrhli, používejte dřevěná ramínka nebo drátěná ramínka obalená jemným papírem.

 
LETNÍ BOTY A SANDÁLY dobře vyčistěte a uložte samostatně do krabic, aby byly na začátku další sezóny v perfektním stavu. Nám se líbí řešení, kdy si vyrobíte improvizovaný botník z gumy a úchytek na zdi (nejčastěji proto, že normální botníky jsou plné) 
KLOBOUKY S ŠIROKOU KREMPOU vykartáčujte a vložte do krabic střechou dolů. Do koruny vložte zmuchlaný papír, aby si klobouk udržel svůj tvar. Přišlo nám jako dobrý nápad naskládat krabice na klobouky na sebe a vytvořit z nich jednoduchý noční stolek. Je to navíc řešení, které šetří místem.

 
KUFRY PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLÉ ÚLOŽNÉ PROSTORY. Jsou vyrobeny, aby se v nich přenášelo oblečení, a když, jsou prázdné, zabírají docela dost místa. Využít je jako úložný prostor je tedy dvojnásob přínosné. Pokud máte starší kufry, vyložte je kyselinoprostým hedvábným papírem, a nezapomeňte na levanduli nebo cedrové dřevo proti molům či jiným nevítaným návštěvníkům.


Inspiraci jsme hledali na www.ikea.com

Další nápady hledejte i zde:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama