Oslovili jsme pár známých tváří našeho šoubyznysu a zeptali jsme se jich, kde a jak budou slavit letošního Silvestra. Bouchnou šampaňské doma, nebo v zahraničí?

rozhlasový a televizní moderátor Aleš Cibulka

aless

Silvestra budeme trávit tradičně na chaloupce, ve dvě stě let staré roubence, která má kouzelnou atmosféru. Takže si tam hezky zatopíme a budeme očekávat Nový rok.
A než se pustíme zase do práce, tak po novém roce si ještě zajedeme načerpat sílu a energii někam k moři, tentokrát zvolíme asi Kanáry.

herečka Míša Kuklová

misakuklova

Já budu slavit Silvestra určitě doma. Přes den ještě hraju a večer si pak pustíme něco hezkého v televizi a budeme čekat na Nový rok, co nám přinese. Nemám moc ráda bouřlivé oslavy.

moderátorka Gabriela Partyšová

gabinaaa

Letošního Silvestra budu trávit i se synem Kristiánkem a dalšími přáteli v Jeseníkách, v Priessnitzových lázních. Moc se tam těšíme, je tam krásně.

režisér a scénárista Tomáš Magnusek

tommmm

S manželkou, dětmi i rodiči budeme na chalupě a já budu sedět u toho největšího talíře s chlebíčky a čekat na půlnoc. Jestli tedy vydržím, protože není výjimkou, že o Silvestru jdu spát už v deset hodin, vlastně je to jediný den, kdy si to můžu dovolit, protože běžně chodím spát v týdnu v jednu nebo ve dvě hodiny po půlnoci.

zpěvačka Hana Zagorová

hanickazagorova

Kvůli mému zraněnému rameni budeme letos po dlouhé době slavit Silvestra doma v Praze a určitě také navštívíme pár dobrých přátel. Ovšem oslavy budou tentokrát vzhledem k mému úrazu velmi opatrné.

herec Martin Zounar

martinzounar

Tak já budu slavit Silvestra ve dvou etapách. Přes den od tří a od půl šesté dvakrát v divadle V Adrii ve dvou zcela vyprodaných představeních Světáci. V devět hodin pak sednu do auta a pojedu 590 km do Rakouska na hory, kde už na mě bude čekat manželka s dcerou a s přáteli. Takže kolem půlnoci budu v Linci a doufám, že si to pořádně užijeme, protože s sebou vezu i ohňostroj. :)

zpěvačka Marta Kubišová

marta

Silvestra budu trávit jako každý rok u svých přátel na pražských Vinohradech, kam s sebou beru i svoji malou yorkšírku. Bude to vlastně i takový sraz yorkšírů, protože moji přátelé mají velmi zajímavě řešený byt, uprostřed mají takovou uzavřenou, ale prostornou šatnu, kam ty pejsky dáme, aby se nebáli půlnočních rachejtlí a ohňostrojů.

Užijte si i vy, milé čtenářky Ženy-in ,
krásného a veselého nadcházejícího Silvestra,
a pokud máte také nějaké ty domácí mazlíčky,
vykročte všichni pravou nohou do Nového roku
(i s papoušky a křečky :))

kolektiv redakce Žena-in

použité fotografie: archiv Žena-in a isifa.com

Reklama