Bulvár

Jahodové slavnosti v galerii Harfa

Pokud jste milovníky jahod a nebo rádi vaříte, navštivte určitě v pátek 24. června v 15. hodin Galerii Harfa. Čeká vás výjimečná kulinářská show, kde vám vítez reality show „Na nože“, Robert Zatloukal, naživo předvede své nesporné kuchařské umění.

jahody

O vaření a stravování si popovídáte s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem, známým z pořadu „Jste to, co jíte“. Před vašima očima připraví tito profesionálové delikátní pokrmy z voňavých jahod, které budete mít možnost také ochutnat. Čerstvé jahody za super cenu a další dobroty nakoupíte přímo na místním trhu. Abyste si mohli předváděné lahůdky připravit i doma, máme pro vás připravené receptové listy.

Galerie Harfa v pražských Vysočanech o 49 000 m2 obchodních a zábavních ploch na třech podlažích byla otevřena v listopadu 2010. Bez nadsázky ji lze nazvat obchodním centrem nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Součástí obchodního centra je také 1 600 míst k bezplatnému parkování. Střecha Galerie Harfa se od 28. dubna 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova.

 

   
22.06.2011 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] cornysek [*]

    zase mňam tip

    superkarma: 0 22.06.2011, 11:05:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme