V současné době je všeobecně známo, že viry a bakterie jsou zodpovědné za velké množství onemocnění. Totéž platí o plísních a parazitech. Ale jak proti těmto „nepřátelům“ bojovat, a přitom se vyvarovat klasickým antibiotikům a dalším preparátům, které nejsou vždy šetrné k našemu organismu? Pomůže nám extrakt z grapefruitových jadérek, který je jediným prostředkem hubícím současně různé druhy škodlivých mikroorganismů. Extrakt z grapefruitových jader se výborně uplatňuje jako účinné přírodní antibiotikum, bez škodlivých vedlejších účinků.

      
Proč jadérka Grapefruitu?

Plod Grapefruitu obsahuje mnoho důležitých látek včetně vitaminů C a B1, stejně jako hořce chutnající glykosid naringin. Zpracovává se dužina, slupky, ale jadérka mají největší koncentraci antibakteriálních látek.  Obsahují především bioflavonoidy a glykosid naringinu, isosakuranetin, neohesperidin, hesperidin, několik dalších glykosidů a zajímavých látek. Jedná se o jedinečnou kombinaci látek, která zabraňuje množení bakterií, virů a plísní. V jadérku je navíc ukryta mocná síla zvaná růstový faktor. Je to složitý genetický stavební plán dalšího grapefruitového stromu, včetně ochrany jadérka před škodlivými vlivy.       

      
A nyní se nabízí otázka, v jakém přípravku můžete najít extrakt z jadérek grapefruitu?

 

Tohoto přírodního pomocníka najdete v preparátu GREFIT od společnosti Dacom Pharma.

 

Grefit – extrakt z jadérek grapefruitu patří mezi oligomerické proantokyanidiny – jsou to přirozeně se vyskytující látky v řadě rostlin. Největší výskyt je právě v extraktu z jadérek grapefruitů. Nejvýznačnější vlastností oligomerických proantokyanidinů jsou velké antioxidační účinky. Grefit tedy, mimo jiné, patří mezi významné antioxidanty. Podle provedených klinických studií bylo potvrzeno, že extrakt z jadérek grapefruitů, coby významný antioxidant, může být až 50x účinnější než vitamín E a  20x účinnější než vitamin C.

 

Čemu všemu se dá předcházet používáním antioxidantů?

·         chrání před rakovinou

·         ochraňuje srdce a cévy - před kardiovaskulárním onemocněním

·         stimuluje imunitní systém, aby správně fungoval

·         předčasnému stárnutí

 

A co všechno GREFIT umí?

·         posiluje tělo, aby si poradilo se záněty

·         má antibakteriální účinky

·         pomáhá, aby střeva správně fungovala

·         účinkuje proti plísním

 

Má GREFIT ještě i jiná plus?

·         pochází z přírodních zdrojů (jadérka grapefruitů)

·         nepoškozuje prospěšnou střevní flóru

·         nemá nežádoucí vedlejší účinky

·         je šetrný a bezpečný

·         je cenově dostupný

 

GREFIT  je výborný „týmový pracovník“ – velmi dobře se snáší s ostatními přípravky a léky.

 

Na jaké konkrétní případy se dá extrakt z grapefruitu použít?

 

  1. Záněty všeobecně
  2. Nemoci z nachlazení
  3. Žaludeční a střevní infekce
  4. Plísně, mykózy.
  5. Parazitární onemocnění
  6. Nejdůležitější je prevence – než nechat nemoc propuknout a pak léčit její důsledky, je lépe tomu předcházet. Ideálním pomocníkem je extrakt z grapefruitu - pomáhá a neublíží 

Doporučení: nedoporučujeme užívat Grefit celoročně – organismus  by si na to zvykl a zlenivěl by. Pro ochranu organizmu opakujeme měsíční kúru (1-2 tobolky za den) maximálně 3–4x do roka. V případě potíží se poraďte s lékařem.

Nevhodné pro osoby citlivé na citrusové plody (3-5 % lidí má alergické reakce na citrusové plody – je předpoklad, že by mohli reagovat podobně i na extrakt z jadérek grapefruitu).
 

Všechny informace naleznete na stránkách www.dacom.cz nebo přímo ZDE.

 

Chcete tento přípravek vyzkoušet? Účastněte se soutěže ZDE a 15 z vás má šanci vyhrát.

Reklama