Bulvár

Jacksonův Thriller bude uveden jako muzikál

 

Jedno z nejslavnějších hudebních děl někdejšího krále popu Michaela Jacksona (50), nezapomenutelný zombie videoklip k hitu Thriller, bude po letech exhumován, oprášen a uveden jako muzikálové dílo na slavné Broadwayi v New Yorku. Tisku to sdělil hvězdný producent James L. Nederlander, který je vlastníkem devíti broadwayských divadel.

„Podepsali jsme s Michaelem Jacksonem exkluzivní smlouvu na práva k Thrilleru, z kterého se stane muzikálový trhák příští sezony. Zápletka, kdy chlapec potká dívku, zamilují se do sebe, ale chlapec má velké tajemství, protože se proměňuje na vlkodlaka, je nesmrtelná,“ nechal se slyšet Nederlander. Navíc prozradil, že v muzikálu zazní písně ze dvou Jacksonových nejlépe prodávaných alb Thriller a Off the Wall.

Sám Michael se k nevšednímu muzikálovému pojetí své hudby vyjádřil prostřednictvím svého tiskového mluvčí Tohme Tohmeho jako o „dalším vzrušujícím kroku" ve své kariéře.

„Michael Jackson a James L. Nederlander představují špičku v hudebním oboru. Očekává se, že jejich spolupráce bude oboustranně přínosná,“ konstatoval mluvčí Tohme.  

   
27.01.2009 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme