Bulvár

Jack Rozparovač

Romantický muzikál z dílny Vaša Patejdla, autora řady hitů legendární skupiny Elán, vypráví o dvou podobách lásky. První, sesterskou, osudově rozdělil Jack Rozparovač, tu druhou, mileneckou, tato nejzáhadnější postava v dějinách kriminalistky spojila. Podmanivá atmosféra Londýna 19. století, romantika i všudypřítomné napětí a nezapomenutelné melodie nabízejí divákům skvělý muzikálový zážitek umocněný účinkováním hereckých a pěveckých hvězd.

 

V muzikálu Jack Rozparovač účinkují: Jiří Langmajer, Daniela Šinkorová, Zdeněk Podhůrský, Sabina Laurinová, Roman Vojtek, Ivana Jirešová, Martin Dejdar, Michaela Kuklová, Lumír Olšovský, Zuzana Krištofová, Petr Vondráček, Filip Blažek, Jana Vaculíková, Ivan Vodochodský, Vladimír Marek, Richard Tesařík, Josef Laufer, Henrich Šiška, Michal Pleskot & Hana Zagorová.

 

Muzikál je uváděn v Divadle Kalich, Jungmannova 9, Praha 1, obvykle od středy do soboty od 19 hodin, o sobotách a nedělích také odpoledne od 14 hodin. Rezervace vstupenek tel.: 296 245 311, pokladna@kalich.cz .

 

Akce (nejen) pro všechny zamilované! Dvě vstupenky za cenu jedné pouze pro Ženu-in!

Do konce května máte možnost získat na nový muzikál Jack Rozparovač, uváděný v Divadle Kalich, májovou slevu, a to dvě vstupenky za cenu jedné.

Máj, lásky čas se blíží, a tak při návštěvě představení určitě zjistíte, proč má muzikál Jack Rozparovač v podtitulu slogan: O velké oběti pro ještě větší lásku!

 

Pro uplatnění slevy stačí zavolat nebo přijít na pokladnu divadla, tel.: 296 245 311, e-mail: pokladna@kalich.cz  a říct naše heslo, které určitě nezapomenete: „ŽENA IN“!

Nabídka je omezena volnou kapacitou míst, tak dlouho nerozmýšlejte!

 

A to není jediná akce, kterou vám divadlo Kalich přináší! Zapojte se do soutěže ZDE

 

A pro ty, kdo už muzikál viděli, máme exkluzivně pro Žena-in plánované obsazení na nejbližší termíny:

 

Plánované obsazení na 9. 5. v 19,00:

Říčař, Podhůrský, Olšovský, Jirešová, Vaculíková, Nováková, Šildová, Veselá, Feriová, Stanková, Laufer, Podlipská ad.

 

Plánované obsazení na 10. 5. v 19,00:

Langmajer, Podhůrský, Vondráček, Šinkorová, Laurinová, Jirešová, Šildová, Vaculíková, Feriová, Schulzová, Laufer, Langoská ad.

 

Plánované obsazení na 11. 5. v 19,00:

Langmajer, Marek, Vojtek, Šinkorová, Laurinová, Jirešová, Krištofová, Vaculíková, Feriová, Schulzová, Vodochodský, Langoská ad.

 

Plánované obsazení na 12. 5. ve 14,00:

Blažek, Marek, Olšovský, Šinkorová, Vaculíková, Nováková, Krištofová, Veselá, Feriová, Schulzová, Vodochodský, Langoská ad.

 

Plánované obsazení na 12. 5. v 19,00:

Blažek, Podhůrský, Olšovský, Jirešová, Vaculíková, Nováková, Krištofová, Veselá, Podlipská, Schulzová, Šiška, Langoská ad.

 

Plánované obsazení na 13. 5. ve 14,00:

Langmajer, Podhůrský, Olšovský, Kuklová, Laurinová, Jirešová, Krištofová, Vaculíková, Podlipská, Schulzová, Vodochodský, Langoská ad.

 

 

   
07.05.2007 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Z cluster [*]

  Nyotaimori: pokud by se v téhle taškařici začlo doopravdy brutálně vraždit tak tenhle muzikál vítám "Jack Rozparovač aneb konečné řešení české kulturní otázky"

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:05:00
 2. avatar
  [7] Meander [*]

  Cože? Romatický muzikál o sériovém vrahovi? A je to aspoň zahradník?

  superkarma: 0 08.05.2007, 22:05:52
 3. avatar
  [6] Blueberry [*]

  Koupila jsem si listky az z Kanady, ze na to v Praze zajdu, nacez mi poslali vzkaz, se moje pradstaveni zrusili. Asi bych se mela radovat .

  superkarma: 0 07.05.2007, 16:43:47
 4. avatar
  [5] Kekka [*]

  To zas bude něco.

  superkarma: 0 07.05.2007, 12:51:13
 5. avatar
  [4] lilithheta [*]

  Na tomhle byla sestřenice a moc se jí to líbilo - ikdyž jí se líbí každá komerčárna. Já bych na to osobně nešla ani zadarmo. Většinou mám k muzikálům odpor, s vyjímkou Krysaře, Jesus Christ a Tajemství. A ještě bych chtěla vidět Doriana Graye.

  superkarma: 0 07.05.2007, 12:33:58
 6. avatar
  [3] Gabi [*]

  Absolvovala jsem to jen kvůli dceři, ale je to děs Dokonce jsem musela utlumit svoji averzi k vykrádání sama sebe K.Svodvody, protože to co předvedl Patejdl na mě nezanechalo žádné následky a celý muzikál si vystačil se dvěma akordy. A to nemluvím a "pěveckých" (např. S. Laurinová) či "hereckých" (H. Zagorová) výkonech a pidijevišti zcela nevhodném pro muzikál (i když Cabanem velmi dobře vymyšlené).

  superkarma: 0 07.05.2007, 08:02:42
 7. avatar
  [2] Viksam [*]

  Mám nové CD Hity z muzikálu Jack Rozparovač,které jsem vyhrala na jiném portálu.Pro mně to není to "pravé ořechové". Pokud někdo má zájem, ráda to CD za něco vyměnim

  superkarma: 0 07.05.2007, 07:20:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme