Obešel jsem celou redakci našeho internetového rádia a loudil nejoblíbenější písničky jednotlivých lidí. Tohle jsem se dozvěděl. Hádejte, jací jsme...

Zajímá vás, jací jsou lidé, kteří pro vás chystají internetové rádio ŽENA-IN.cz? Uhodnout to můžete třeba z jejich nejoblíbenějších písní.

Všichni se shodli na tom, že vybrat jen jednu skladbu je skoro nemožné, přesto mi většinou nakonec (pod hrozbou mučení a prokletí do pátého kolene) jeden song řekli. Tak tedy...

Šéfredaktor Radek Kříž...

Váhal ještě nad písní Muchomůrky bílé a něčím od ZZ Top, ale nakonec zvolil...

Metalica: Master of Puppets

Šéfka obchodnic Klára Křížová

Stejně jako radek chtěla dát nejprve Muchomůrky, ale nakonec se přiznala, že je na romantické skladby, a zvolila...

Jiří Schelinger: Holubí dům

Obchodnice Zuzka Sommerová

Rovnou vybrala Jarka Nohavicu, nejprve chtěla skladbu Až to se mnou sekne, ale pak si vzpomněla na...

Jaromír Nohavica: Kometa

Korektorka a zástupkyně šéfredaktora Klárka Křížová

Uvažovala nad kdečím, hlavou se jí honili Priessnitz, Depeche Mode nebo Cocker, ale nakonec zvolila...

Billie Holiday: It had to be you

Grafička Katka Vozková

Svou volbu okomentovala, že je to spíš momentálně nejoblíbenější...

Zaz: Je veux

Redaktorka Alexandra Stušková

Dlouho váhala a rozhodovala se mezi kapelou Progres 2 a skladbou Heroin, Schelingerovým Holubím domem a Novákovým Náhrobním kamenem, ale nakonec zvolila zahraniční divočinu...

Iron Maiden: Fear Of The Dark

Počítačový mág Lukáš Čejka tvrdí, že nemá žádnou oblíbenou písničku, a redaktorka Dana Svobodová byla v době ankety u lékaře.

Své věštby o tom, jací soudíte, že jsou členové naší redakce podle jejich oblíbených písní, pište do diskuze pod touto novinkou.

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

  • Posílejte mi odkazy na vaši nejoblíbenější písničku, kterou najdete na portále YOUtube!

Napište mi k těmto odkazům, co konkrétně se vám na téhle písničce líbí, napište ještě dalších pár skladeb, které máte ráda (celkem maximálně 5), a já vám prozradím, jaké jste - ano, budu vám opět (jako již několikrát) věštit. Tentokrát z oblíbené hudby.

Kromě věštby dvě z vás, které si nechají nahlédnout do Osudu, budou mít šanci získat krásný dárek. Totiž knížku Poselství run od Renaty Herber (vydal Knižní klub).

Vaše písničky očekávám 9. 11. 2011 do 15.00 hodin na e mailové adrese...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama