Bulvár

Jablkový koláč z listového těsta

Hostem našeho středečního on-line rozhovoru bude zpěvák, hudební skladatel a textař a navíc podle časopisu Story nejsexuálnější český muž Janek Ledecký! Odpovídat bude ve středu ve 12.00 z kavárny Elektra, tak jestli chcete položit nějaký dotaz, neváhejte a udělejte to už teď! Rozhovor pro vás připravují Žena-in.cz a Novinky.cz.
Janka Ledeckého není nutné představovat. V roce 1987 se definitivně rozhodl, že nebude právníkem, a začal zpívat ve skupině Žentour, která vyhrála v té době všechny prestižní soutěže týkající se prodejnosti a popularity. V roce 1993 nastupuje na sólovou dráhu a vydává několik skvělých desek. Je vždy nominovám v přestižních hudebních soutěžích, ale cenu Grammy dostává konečně až v roce 1997. Rok na to Janek Ledecký začíná pracovat na svém prvním autorském muzikálu Hamlet, který má na dnes na svém kontě více než 200 odehraných představení. V představení Janek hraje a zpívá hlavní roli Hamleta a tato úspěšná rocková opera se pyšní stejným obsazením všech účinkujících jako při premiéře.
Poslední tři roky se Janek příliš neobjevoval na koncertních pódiích, tři roky nevydal žádnou sólovou desku. Svět muzikálů ho naprosto pohltil. Nyní pracuje na dalším vlastním muzikálovém projektu, už má prý napsáno několik hudebních partů, ale téma úzkostlivě tají. Muzikál by ale měl být připraven už na další sezónu, tedy za rok. Údajně se proslýchá, že Jankovi Ledeckému minulost učarovala natolik, že to bude zase historický titul. Ale, kdo ví?
Janek Ledecký nerad mluví o svém soukromí. Je ženatý a má dvě děti. Od malička měl rád divadlo a to netušil, že si jednou s kamarády postaví vlastní. Muzika je jeho život. Miluje jízdu na motorce, i když, jak říká, nepatří vyloženě mezi skalní motorkáře. Ale jak jen to jde, vyrazí na svých „dvou stopách“. Má rád ale i mnoho jiných věcí jako třeba smích malých dětí, jízdu na snowboardu v půlmetrovém prašanu, sprchu po dvou hodinách jízdy na horském kole, sex, déšť na konci parného dne… V současné době se těší na Hamleta, na nový muzikál a na novou sólovou desku, kterou připravuje.
Jste zvědaví jaký muzikál Janek Ledecký chystá? Jestli bude mít stejný úspěch jako Hamlet? Jaké je to být označen jako nejsexuálnější muž v časopise pro ženy? Co na to říká jeho manželka? Proč mu učaroval zrovna Hamlet? Údajně nemuví o své manželce na veřejnosti – proč to dělá? Jaké je to být Hamletem, motorkářem a tátou dvo malých dětí? Na to všechno se krásného Janka můžete zeptat už dnes! Ve středu ve 12.00 vám bude živě odpovídat na dotazy!
   
18.09.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Ťapina — #2 to teda nevim

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:28:16
 2. avatar
  [3] Andula [*]

  Měli jsme ho rádi v prváku na gymplu, to ještě nebyl tak vlídný... jako dnes.

  superkarma: 0 07.12.2003, 10:12:36
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Nejsexuálnější český muž? A podle čeho to Story posuzuje?

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 05.12.2003, 12:44:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme