Včera večer představil americký gigant Apple dva své nejnovější modely telefonu iPhone . Kromě jiného během tiskové konference ukázali i novinku ve své stáji a tou jsou první chytré hodinky, které se jmenují jednoduše Watch.

Nové telefony iPhone jsou k dostání ihned ve dvou velikostech. Ten menší má označení iPhone 6 a jeho o něco větší bratr se jmenuje iPhone 6 Plus. Oba telefony v sobě skrývají hned několik vychytávek, ale výrobce se nejvíce pyšní tím, že mají větší displej než aktuálně nabízený model 5S. Jenže vše má své pro a proti, takže samozřejmě díky většímu displeji se zvětšily i rozměry telefonu a to jak do šířky, tak do výšky. Což ale rozhodně neodradilo dychtivé zájemce o nový hit mezi telefony a tak již od neděle se v USA stály dlouhé fronty na tento „zázrak“. U nás by tato novinka měla být k dostání někdy před Vánocemi, ale přesný termín společnost Apple neprozradila, stejně jako cenu.

asf

fsda

Absolutní novinkou jsou však hodinky s logem nakousnutého jablka. Ty v sobě takové funknce, která vám například budou hlídat zdravotní, počítat kroky, spálené kalorie, apod. Hodinky budou bezdrátově komunikovat s iPhonem, nejen s tím novým, ale i se starším modelem s označením 5/5C/5S a budou suplovat nějaké jejich funkce. Cena hodinek by měla být kolem 350 USD tedy cca 7,5 tisíce korun. Ale pokud přemýšlíte, že byste je věnovali jako dárek k Vánocům, tak vymyslete jinou variantu, hodinky by se měly dostat do prodeje až začátkem roku 2015.

sda

Zdroj foto: http://www.appleiphone6news.com/2014/09/live-apple-iphone-6-and-iwatch-09-sept.html

A co vy? Vlastníte nějaký výrobek společnosti Apple?

Reklama