Bulvár

Já to řeším vodním rozprašovačem

Ano, poslední dobou panují vedra, takřka k nevydržení. Nejhorší je, že se před nimi nemáte kam schovat. Ani doma. Bydlím v podkrovním bytě s velkými okny směrem na jih a západ, takže do nich celý den slunce pere v plné síle. I když všechno otevřete dokořán, nehne se ani vlásek.

Nejlépe je v koupelně pod studenou sprchou. Ale sotva z ní vylezete, za chvíli z vás zase „leje“. A tak jsem to řešila rozprašovačem na kytky, kterým jsem se neustále rosila, abych neuschnula na placičku.

Ale to je všechno „houby“ proti jedné dovolené v Řecku. Tam jsem asi zažila největší pařák svého života. Nezchladilo nás ani moře, protože bylo jak kafe. Největší utrpení jsme zažívali cestou na pláž a zpět. S malými dětmi jsme se trmáceli rozpálenými ulicemi, ověšené bágly s všelijakým tím plážovým haraburdím.

Jediné, co nás mohlo trochu osvěžit, byly ostřikovače zahrad, kolem kterých jsme chodili. Vždycky jsme se připlácli k plotu a čekali, až na nás namíří trysky vodní mlhu. Asi byl na nás legrační pohled, možná jsme vypadali jako šmíráci, ale ta úleva za to určitě stála.

Takže já radím vodu. Do kabelky malý rozprašovač a rosit.

   
20.07.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] komiau [*]

  Jj, mám v kabelce tělový spray který je na základě vody, osvěží a navíc krásně voní a ne tak intenzivně a proto se tím stříkám hlava nehlava a zatím nikdo kolem mě ještě nezkolaboval na předávkování čichových buněk.

  superkarma: 0 20.07.2010, 13:30:11
 2. avatar
  [4] Žábina [*]

  letos jsem taky v Itálii ráda chodila kolem rozprašovačů trávy Sml30

  jinak doporučuji koupit minerální vody na obličej ve spreji...koupí se v lékárnách, já mám zn.Vichy a je to paráda...bez ní nejdu ani na nákup Sml67

  superkarma: 0 20.07.2010, 13:11:14
 3. avatar
  [3] monkee [*]

  Mám podobnou zkušenost z Řecka - i místní si stěžovali, že takový hice (týden v kuse) nepamatujou. Naštěstí jsme s sebou měli vlastní slunečník, takže na pláži jsme "přežili" díky soukromému stínu a vodnímu ochlazování, ale v noci jsme se, pravda, nevyspali...

  superkarma: 0 20.07.2010, 11:22:47
 4. avatar
  [2] enka1 [*]

  kam naše retrívřice,tam jáSml58

  superkarma: 0 20.07.2010, 10:52:39
 5. avatar
  [1] femme [*]

  já jsem největší vedro zažila v červenci na Sahaře, při každém nadechnutí jsem cítila, jak se mi pálí dýchací trubky a spalují plíce Sml31 Sml68

  superkarma: 0 20.07.2010, 10:49:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme