přiznává se čtenářka s nickem tinkib.Jinak jí opalování nahoře bez nic neříká, protože se necítí natolik sebevědomě, aby se mohla vystavovat cizím zrakům

Hezký nahatý den přeji! Nahoře bez si dneska troufnu tak maximálně usnout doma v posteli, když je parná letní noc. Nemám postavu a ani sebevědomí na to, abych venku na pláži nebo kdekoliv jinde na sluníčku odhodila podprsenku a byla „ v pohodě na výstavě očumovačům“.

Většinou, když se vypravíme někam na pláž, ať už je to v Čechách nebo u moře, narazíme na někoho, kdo se nestydí a ukáže, co mu příroda nadělila. Míváme štěstí na dámy, které ukazují svá poprsí a vždycky se směju, protože si nechtíc vybereme místo těsně u nějakého takového člověka.

Tak pak říkám příteli, že si to pěkně vybral, tak ať se podívá a užije si to. Nikoho za to neodsuzuji, jen ať se lidičky pěkně opálí tam, kde chtějí. Jen by si možná někteří mohli dopřát trochu soudnosti a rozmyslet, kde a jak se chtějí „ukazovat světu“.

Já si dodala odvahu jen jednou v životě a tím má odvaha nejspíš definitivně utekla. Nejen, že se opravdu stydím svléknout vršek, ale částečně se také bojím, že bych si prsa spálila. Kůži na běžných místech si často taky spálím, takže tuhle jemnou, pořád schovanou bych asi neohlídala a tuhle spáleninu si radši ani nechci představit, jak by to bolelo.

Ale před třemi lety v Chorvatsku jsem se tedy odhodlala, když jsme byli na pláži téměř sami a vrchní díl sundala. S velkým studem. Neměla jsem pocit, že by na mě někdo zíral, ale i přesto... pět, čtyři, tři, dva, jedna...a plavky byly zase zpátky na svém místě. Kdybych měla na ruce stopky, asi by byla sranda to změřit, jestli jsem vydržela tak minutu, minutu a půl bez podprsenky. Prostě jsem se necítila dobře a myslím, že už to nikdy ani zkoušet nebudu.

I když mi pak po létě z větších výstřihů vykukují bílá neopálená místa, nevadí mi to. Všem naháčkům přeju, ať si opalování užijí ;)

Hezký slunečný den, čtenářka tinkib

Milá tintib, díky za přání, doufám že tu příležitost ještě letos využiji

Text nebyl redakčně upraven

Reklama