Čtenářka 13042000 se sice necítí být krásná, ale tento pocit jí dopřává její přítel. A je díky tomu šťastná. Děkuji Vám 13042000 za Váš příspěvek. Opravdu ej to tak, že většina žen si myslí, že není krásná? Pokud mohu za sebe mluvit, mně připadáte hezké v podstatě všechny…

Milá redakce, milé ženy-in, dlouho jsem nic nenapsala, protože jsem měla spoustu jiných starostí. Dnešní téma je pro mě naprosto přesné.  

Pro každou ženu je důležité, aby se cítila sama krásná, nebo alespoň přiměřeně hezká.

Já sama se necítím být krásná, asi jako většina žen. Můj přítel však tvrdí, že jsem moc krásná a že se mu na mě líbí naprosto vše.

Pokud mám nějaké stížnosti, jako že bych někde potřebovala ubrat, snaží se mě přesvědčit, že to není vůbec potřeba, že mě má rád takovou jaká jsem. Do oblékání mi moc nemluví, asi bych si ani mluvit nedala, ale když se mu něco líbí, tak to pochválí.

Pokud jdu mezi lidi, samozřejmě se nalíčím. Ne kvůli lidem, ale kvůli svému vlastnímu pocitu. Na druhou stranu je fajn vědět, že na tom, zda jsem nalíčená, nebo ne vůbec nezáleží. Příteli se líbím i nenamalovaná, rozcuchaná po ránu, v teplákách, když spolu uklízíme, prostě nemá rád jen ten 0,5 mm kůže, co je vidět, ale má rád mě jako celek. A to je fajn.

Cítím se být jak princezna a jsem neskutečně šťastná. Samozřejmě se svému partnerovi snažím líbit, pokud jdeme někam ven, snažím se vybrat něco moc hezkého na sebe. Už proto, že říká, že jsem to nejlepší, co ho na světě potkalo.

Znám dívky, které kdyby se nalíčili, prokoukly by. Znám i paní, ač už v letech, která chodí pod silnými nánosy make-upu a není to vůbec hezké. Proto se snažím líčit decentně, abych se svému partnerovi líbila i nadále. Nebo hlavně, aby neměl pocit, že jsem nalíčená až moc.  

Hezký den všem

nick: 13042000
Text nebyl redakčně upraven


Dbáte o to, abyste dobře vypadala?

  • Snažíte se líbit svému partnerovi, nebo vás má mít rádu takovou, jaká jste?
  • Mluví vám váš partner do toho, jak chodíte oblékaná, nalíčená…
  • Nebo se snažil a vy jste mu to zatrhla?
  • Je pro vás důležité, abyste byla krásná?
  • Nebo je vám to jedno, kdo vás má rád, vás bude mít rádu takovou, jaká jste?
  • Byla jste „ošklivé“ kačátko a nyní je z vás labuť?
  • Nebo vám „krása“ už za tu námahu nestojí?
  • Znáte někoho, kdo o sebe nedbá…
  • Nebo někoho, kdo to s tím zkrášlováním přehání?
  • A je vlastně vzhled u ženy důležitý, nebo je to jen „mužský“ požadavek…

Napadá mne spousta podotázek, ale věřím, že si je položíte samy.

Své, ale i příběhy svých známých a kamarádek, úvahy, popřípadě fotografie nebo videa posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním krásnou kyticí, doručenou přímo k vám domů.

Reklama