Tak tedy já půjdu dááál! Co jiného mi také zbývá?!

Už několikrát se stalo, jako by přišel blesk z čistého nebe a přímo zasáhl můj dosud poklidný život, a já myslela, že se už nevzpamatuji, že do konce života budu plakat, nadávat a litovat se. Ale vždycky to nakonec dopadlo jinak. Vždycky jsem se znovu zvedla, našla v sobě dosud netušenou sílu a pokračovala vstříc dalším nástrahám života. Přála bych si život bez mráčků, ale tak to není. Chtěla bych mít okolo sebe jenom lidi, kteří to se mnou myslí dobře, ale takových je jen pár, ale i tak jsem ráda, že několik takových znám.

Vždy, když mě něco srazí na kolena, pláči. Naposledy se tak stalo, když mi znenadání někdo řekl, že na něco nemám, a já na okamžik ztratila víru v sama sebe. Smutek přešel ve vztek a já si uvědomila, že jestli ve mně někdo nevěří, já mu dokáži, že se ve svém úsudku zmýlil.

V tomto roce mi zemřeli dva psí miláčci a já byla bezradná a netušila, jak vyřešit fakt, že už nic nejde vrátit zpátky, i kdybych si to sebevíc přála. Stále se mi po nich stýská, ale vím, že jsem jim dala nejvíc, co jsem mohla, a že byli ve svém životě šťastní.

Asi před měsícem se ke mně zachovala kamarádka tak, jak to dívky, které se za kamarádky označují, nedělají. I z toho jsem se dostala.

Je mnoho věcí, které vás donutí plakat a přestat věřit ve štěstí, ale nezapomínejte nikdy na fakt, že je mnohem více věcí, kvůli kterým stojí za to žít a všem překážkám a nesnázím se postavit čelem.

Přeji všem hodně síly při zdolávání těžkých chvil

vaše ivetsafran


Děkujeme, milá ivetsafran, za příspěvek a posíláme drobný dáreček.

A pokud chcete i vy, napište nám něco zajímavého, poutavého, veselého, smutného, zajímavého. Nebo se jen pochlubte..

Vše směřujte na e-mail

redakce@zena-in.cz

Třeba se na vás štěstí usměje a prosluníme vám den!

 


Reklama