Domácnost

Já odcházím, já už se loučím...

Tak už mám jahody snědené a dnešní téma je taky za námi. Vzájemné dráždění chuťových buněk se mi moc líbilo, stejně jako nostalgické vzpomínání na časy her, malin nezralých a třešní přezrálých. Vidím, že hodně z nás to má stejné. Všechny tyhlety bobule máme spojené s těmi sladkými časy, kdy trvaly prázdniny dva měsíce a člověk neměl vážnější starosti, než aby byl doma včas k obědu a aby nespadl se stromu.

Děkuji za všechny příspěvky - skoro to vypadalo, že vám dnešní téma docela zachutnalo. Růžovou tonizační vodičku na osvěžení pleti posílám Kassy za její historku o rodinném pychu v kukuřičném poli a recept na jahodové knedlíky.
Já odcházím, já už se loučím... ale to vůbec neznamená, že byste musely jít taky. Klidně tu ještě zůstaňte, debatujte nad příspěvky a hlasujte v anketách. Žena-in má pro vás otevřeno 24 hodin denně, 365 dní v ruce, ve dne, v noci i ve svátek!! (To jsem se nějak rozohnila, teď bych mohla jít prodávat vysavače... :-)))

A ať máte celý týden takový, jaký byl dnešní den - proměnlivý, občas sluníčko, sem tam sprška, ale jen taková malá, na osvěžení...

 

 

   
28.05.2007 - Dům a byt - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Meander [*]

  eva.jedelska: To je podlost! Kdybych si to aspoň mohla doma pustit, ale nemám jehlu do gramce.

  superkarma: 0 28.05.2007, 16:47:07
 2. avatar
  [1] Meander [*]

  Dík... Teď tu písničku nedostanu z hlavy...

  superkarma: 0 28.05.2007, 16:25:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme