píše výstižně naše čtenářka s nickem Gerda. Má ráda hladce oholené muže, a jiní se k ní nesmí přiblížit. I když přiznává, že se pod vousy dá lecos schovat. Třeba bradavice, nebo chybějící zuby

Mně se fousiska nelíbí vůbec. Jakmile měl filmový hrdina zápornou roli, zvýraznili ji tenkým knírkem pod nosem a hned bylo jasno! I Olda Šetrný se při cestách hned holil, jak jen s koně seskočil, o Vinettouovi ani nemluvím. Ten mít bradku, okamžitě u mě skončil.

Zato vlající černý vlas - samozřejmě vždy čistý a učesaný, to je jiná. Popravdě, nikdy jsem se nelíbala s chlapem, který by měl něco pod nosem či na bradě. Třeba je to docela fajn...exmanžel se holíval pravidelně s hloupou průpovídkou, že strniště trhá punčochy (sprosťák) - říkali to prý chlapi v práci.

Současný manžel si kvůli pasu jednou do roka - než si obměnil fotku - musel vypěstovat akademickou bradku, což mě naplňovalo takovým respektem k němu, že jsem se raději ani nepřibližovala. Ovšem chápu, že hudebníci a vůbec lidé z umělecké branže se musí něčím lišit, vezměte si třeba jen z poslední doby toho metalového zpěváka Blytha, na hlavě dredy, na bradě umělecký výtvor. Rockeři a jejich příznivci vůbec rádi nosí na bradě drn.

Ovšem nejdelší vousy až plnovousy mívají bezdomovci, ti skalní. Už chápu, proč podle nich barokní umělci malovali svoje svaté, tyhle obličeje jsou totiž velmi zajímavé ve své rozcuchanosti a zanedbanosti. Nejsou umělé a o životě hodně vypovídají.

Jo, a můj kamarád nosí zajímavou bradku i knír a moc mu sluší. Ale není to z ješitnosti! On tím jen maskuje, že nemá spodní zuby a fakt to poznat není. Suma sumárum: věřím, že kdyby se prověřily důvody, proč ten který muž má přes půl obličeje vousovou clonu, zjistilo by se leccos. Třeba i bradavice!

Takže já od mužů chci, aby přišli s „odhaleným hledím“ a já si byla jista. Nudle ve vousech ani nezmiňuju, to jsou vousaté historky.

Gerda

Milá Gerdo, to jste napsala moc hezky. S odahleným hledím. To si musím zapamatovat

Text nebyl redakčně upraven

  • Jací muži se líbí vám, milé ženy-in? Jste spíš na vousáče, nebo holobrádky?
  • Jaké vousy nosí váš partner? Holí se denně, nebo si „pěstuje“ knír, bradku, plnovous?
  • Jak se vám líbí na mužích knír? Znáte nějakého „knírače“?
  • Mluvíte svému muži do toho, jak má vypadat?
  • Změnil postupem času svou vizáž? Oholil se, nebo spíš nechal zarůst?
  • Pošlete nám jeho fotku?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama