Bulvár

Já nemám velké břicho, já mám hrozně malé kosti

Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem Heligona. Co myslíte, je se svým pasem spokojená?

Krásný den všem milým ženám-in. S pasem to může být velmi ošidné. Nejenom, že se může schovávat pod vrstvou špíčků, on se taky někdy neobjeví vůbec.

Jako dítě "samá ruka, samá noha" jsem se velmi těšila, až moje tělo zženští. Boky se zaoblí, ňadra vzedmou a tím se nádherně zdůrazní štíhlá linie pasu. Na tuto změnu jsem se připravovala velmi houževnatě různými sportovními aktivitami. Byla jsem poučena, že když si nedám pozor až to přijde, tak se rozjedu celá. Naběhané kilometry a každodenní "sedlehy" s nohama zaraženýma pod křeslo bych nespočítala. Jenže kromě toho, že mi mírně narostly prsa se nestalo vůbec nic. Jako důkaz mi slouží několik oděvních kousků ještě ze základky, které nosím dodnes.

Odborník by asi řekl, že mám chlapeckou postavu. Já však po vydatném obědě v zrcadle vidím somálské dítě. Nohy jako háky do betonu a ruce, které mi na okresním přeboru v hodu krikeťákem vysloužily přeposlední místo s výkonem 19,92 m. Zadek nikde, jenom pod kůží břicha se jasně rýsuje těch pět knedlíků. Zákon o zachování hmoty prostě funguje a na takovém rachitickém těle každý ždibec jasně patrný.

Při okukování jiných žen se zaměřuji zásadně na břicho. Jednou jsem si na těch kráskách v časopise všimla shodného znaku. Ony všechny mají obrovské pánevní kosti!!! Rozeběhla jsem se k zrcadlu a strhávala ze sebe oblečení.

Já nemám velké břicho, já mám prostě hrozně malé kosti :-)To nejsou špeky, které ční do prostoru. To jsou normální vnitřní orgány, které se mezi ty moje kostičky prostě nevlezou. A co teprve po přidání pokrmu. Vždyť i když jsem měla vypracované "buchty", stejně prohrávaly boj s tlakem půl kila uzených žebírek a tří piv.

Každý by chtěl to, co nemá. Kudrnáči chtějí hřebíky a naopak. Prcci touží po dalších pár centimetrech a žirafy by se rády přiblížily kousek blíž k matičce zemi. A tak i já bych chtěla oblé boky, štíhlý pas a ňadra dmoucí. Ale i kdybych to měla, kdo ví, zda bych zas netoužila po tom, co mám dnes.

Vaše celkem spokojená Heligona.

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Máte pravdu, člověk a zvláště ženy jsou s něčím stále nespokojené. A nedají pokoj, dokud to nedostanou.

Jste spokojené vy se svou postavou, milé ženy-in? Kde byste rády ubraly a kde možná přidaly? Jak jste na tom se štíhlostí svého pasu? Napíšete nám své míry? Oblečete to, co jste oblékla třeba před pěti lety? Co děláte pro to, abyste si udržela linii a tudíš i štíhlý pas?

Napište nám na dnenší stylové téma. redakce@zena-in.cz

 

   
20.09.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [8] musilovahana [*]

  Já mám zase široké boky

  superkarma: 0 23.09.2012, 10:46:40
 2. avatar
  [7] Prskoletka [*]

  taky jsem břichatá,no co sice s tím pořád bojuji,ale prohrávámSml15Sml22

  superkarma: 0 20.09.2010, 11:24:53
 3. avatar
  [6] Eliana [*]

  Chjo, bricho bych taky nekam odklidila, co jsem vse zabila sportem ku zdravi spise vasnice pripominam sve slovanske predky i zadky...

  superkarma: 0 20.09.2010, 11:02:12
 4. avatar
  [5] Petrushe [*]

  mio — #3 Jo, to mám taky, těžký kosti Sml30 Asi v patnácti mě doktor postavil třikrát po sobě na váhu, s tím, že není možný, abych vážila tolik Sml24 Tím se dá dosud omluvit ledacos Sml58

  superkarma: 0 20.09.2010, 10:21:34
 5. avatar
  [4] enka1 [*]

  Sml30

  no, já vím, kde mám pas,protože od něho dolů jsem ženská a nahoru by se o tom dalo pochybovatSml24

  superkarma: 0 20.09.2010, 10:18:33
 6. avatar
  [3] mio [*]

  Sml30Sml67

  U mě zase dětská doktorka usoudila, že mám kosti těžké - nezdála se jí moje vystouplá žebra a čísla, která jí ukazovala váha v ordinaci. Oháním se tím doteďSml54

  Co se týče pasu-v 8. třídě, kdy má postava nabírala ženských forem, mě totálně udivilo (a potěšilo), že mám v pase míň než moje o poznání hubenější a plošší kamarádka. A nebýt teď těch "těžkých kostí", pyšnila bych se vosím pasem nejspíš dosud..Sml22

  1. na komentář reaguje Petrushe — #5
  superkarma: 0 20.09.2010, 08:40:29
 7. avatar
  [2] Tina5 [*]

  Mé kdysi dmoucí naďra mi spadly k zemiSml52 a vždy jsem záviděla těm, co nemusely ani nosit podrpsenku a nikde žádný špek, fakt toužíme po tom, co nemámeSml79

  superkarma: 0 20.09.2010, 08:21:25
 8. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  Taky mám malé kostiSml59

  superkarma: 0 20.09.2010, 08:13:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme