Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem Heligona. Co myslíte, je se svým pasem spokojená?

Krásný den všem milým ženám-in. S pasem to může být velmi ošidné. Nejenom, že se může schovávat pod vrstvou špíčků, on se taky někdy neobjeví vůbec.

Jako dítě "samá ruka, samá noha" jsem se velmi těšila, až moje tělo zženští. Boky se zaoblí, ňadra vzedmou a tím se nádherně zdůrazní štíhlá linie pasu. Na tuto změnu jsem se připravovala velmi houževnatě různými sportovními aktivitami. Byla jsem poučena, že když si nedám pozor až to přijde, tak se rozjedu celá. Naběhané kilometry a každodenní "sedlehy" s nohama zaraženýma pod křeslo bych nespočítala. Jenže kromě toho, že mi mírně narostly prsa se nestalo vůbec nic. Jako důkaz mi slouží několik oděvních kousků ještě ze základky, které nosím dodnes.

Odborník by asi řekl, že mám chlapeckou postavu. Já však po vydatném obědě v zrcadle vidím somálské dítě. Nohy jako háky do betonu a ruce, které mi na okresním přeboru v hodu krikeťákem vysloužily přeposlední místo s výkonem 19,92 m. Zadek nikde, jenom pod kůží břicha se jasně rýsuje těch pět knedlíků. Zákon o zachování hmoty prostě funguje a na takovém rachitickém těle každý ždibec jasně patrný.

Při okukování jiných žen se zaměřuji zásadně na břicho. Jednou jsem si na těch kráskách v časopise všimla shodného znaku. Ony všechny mají obrovské pánevní kosti!!! Rozeběhla jsem se k zrcadlu a strhávala ze sebe oblečení.

Já nemám velké břicho, já mám prostě hrozně malé kosti :-)To nejsou špeky, které ční do prostoru. To jsou normální vnitřní orgány, které se mezi ty moje kostičky prostě nevlezou. A co teprve po přidání pokrmu. Vždyť i když jsem měla vypracované "buchty", stejně prohrávaly boj s tlakem půl kila uzených žebírek a tří piv.

Každý by chtěl to, co nemá. Kudrnáči chtějí hřebíky a naopak. Prcci touží po dalších pár centimetrech a žirafy by se rády přiblížily kousek blíž k matičce zemi. A tak i já bych chtěla oblé boky, štíhlý pas a ňadra dmoucí. Ale i kdybych to měla, kdo ví, zda bych zas netoužila po tom, co mám dnes.

Vaše celkem spokojená Heligona.

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Máte pravdu, člověk a zvláště ženy jsou s něčím stále nespokojené. A nedají pokoj, dokud to nedostanou.

Jste spokojené vy se svou postavou, milé ženy-in? Kde byste rády ubraly a kde možná přidaly? Jak jste na tom se štíhlostí svého pasu? Napíšete nám své míry? Oblečete to, co jste oblékla třeba před pěti lety? Co děláte pro to, abyste si udržela linii a tudíš i štíhlý pas?

Napište nám na dnenší stylové téma. redakce@zena-in.cz

 

Reklama