fuckt ne, jenom to téma mě dost zajímá. Jasně že maj chlapi odlišné myšlení než ženské, je to dané geneticky a tak je vychovala v dávnověku příroda. Jsem už na světě dost dlouho, abych si těch rozdílů všimla.

Docela to vystihuje ten vtip, že žena si bere muže a doufá, že se změní, ale on se nezmění. A muž si bere ženu a doufá, že se nezmění, ale ona se změní. Ženské podle mě mají touhu lidi a věci kolem sebe měnit, protože chtějí pořád lepší hnízdo pro sebe a své děti. Chlapi dosáhnou, co chtěli, a jsou s tím zhusta spokojení.

Hodně žen je kritických k lidem kolem sebe, ale k sobě už tak ne. Kdyby si daly tu práci a uvědomily si, že ony samy mají na sobě dost co zlepšovat, tak by tolik neprudily okolí a pracovaly víc na sobě. Chlapi jsou zdánlivě línější na takové ty slepičí práce, ale zase víc o práci  přemejšlej, aby se co nejmíň nadřeli, a to vede k mnoha patentům a zlepšovákům. :-) No a nejvíc je to vidět, když jde chlap do lednice. „ Kams dala tu šunku? Nemůžu ji najít!“  „Je to tenhle mastnej balíček, drahoušku, jinej tam není, akorát že před ním je lahvička s kečupem.“

Prostě vnímaj globálně, „chybu na pozadí“ nikdy nenajdou, tedy pokud to netrénovali. Proto jsou takový muka chodit s nima nakupovat, protože já už vím, že v krámě nic pro mě nemají, ale On ještě ani netuší, jestli se tu prodávají brambory nebo televize. Hodně jsem to zestručnila, ale nemám moc čas.

Tak se mějte a vzájemně se kvůli sobě netrapte, stejně nikdo nic lepšího, než párový soužití zatím nevymyslel. Máme to spolu navzájem těžký, ale samotnejm je mnohem hůř.

Boženka


Tak fuckt ne, dáreček ti nepošlu, Boženko. A ba co líp, ještě k tomu že ušetřím, musím potvrdit, že v lecčems máš pravdu :)

Reklama