Vztahy

Já na vás se** !!!!

 

Zdravím,

 

dnešní téma mi připomnělo historku z mého prvního pracovního místa....

Jako 17letá absolventka ekonomické školy jsem nastoupila jako korespondentka do kanceláře, kde byli samí muži kolem 50 let. Strašně jsem se styděla a ne jejich otázky jsem odpovídala jednoslovně.

Blížil se první pracovní Silvestr.

Od rána mi "moji" chlapi pomáhali s přípravou slavnostní tabule. Když došlo k samotné oslavě, začali se pánové bavit na můj účet. Dvojsmyslné narážky a řeči na své pohlaví jsem vydržela asi hodinu.

Pak se ke mně naklonil můj šéf a udiveně se zeptal: "Copak vy se neumíte nikdy naštvat? Já už bych po takových poznámkách dávno vylítl". Zarazila jsem se a šílený vztek kombinovaný s alkoholem mi do úst vehnal slova: "Tak, pánové, to by stačilo. Co si o sobě vlastně myslíte? Že jste páni tvorstva a můžete si mě jen tak vzít do huby a žvejkat? Tak to tedy ne! A i kdybych měla přijít o místo, tak na vás z vysoka s...! Končím s vámi, sbohem!"

A hrnula jsem se ke dveřím. Tam mě zastavil hurónský aplaus. Chlapi tleskali a gratulovali mi: "Tak se už nezlobte. To bylo schválně, abychom věděli, co je ve vás, když se pořádně namíchnete. Moc se omlouváme a buďte tak hodná, zůstaňte s námi. Máme vás rádi, vždyť jste mezi nás přinesla sluníčko!" No a od té doby se ke mně chovali jako sobě rovné. A když se mi narodila dcera, měla najednou strýčky na vození.

 

Januše

 


Díky Januše za hezký a naprosto ukázkový příběh, jak to vypadá, když „rupnou nervy“ ;o)
Jsem ráda, že vše dobře dopadlo a že tě tento výbuch nestál místo... Ne každý má totiž takové štěstí, a sem tam vybuchneme fakt na nejméně vhodném místě, při nejméně vhodné situaci... A následky, nu... ty pak stojí za to!

 

Vybuchla jste někdy i vy tak, že jste viděla rudě a měla chuť vraždit???
Kdy vám naposledy ruply nervy a proč???

 

Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz. Těšíme se!!!!

 

   
09.09.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [6] phoebe24 [*]

  Amálie: to jsi mi připomněla jednu starou historku. V roce 89 asi tak 20.11. jsem se spolu se svými spolužáky mačkala da Václaváku na demonstraci. Čekáme na Havla pod balkónem Lidové demokracie, trochu se už nudíme a v tom ucítím něčí ruku na mém pozadí. Otočím se, a spolužáci se do jednoho tváří jako miliusové. Odnesl to ten nejbližší ke mně. Zařvala jsem na něj :"Slamáku, nešahej mi na prdel!" (rozpřáhnout se a jednu vrazit to nešlo - nebylo místo). Slamák zrudnul a zatvářil se tak, že mi bylo jasný, že on v tom nejede. Trapas. Zrudla jsem taky a ostatní se královsky bavili. Skutečný viník se přiznal asi po roce po pár pivech.

  superkarma: 0 10.09.2005, 15:30:30
 2. avatar
  [5] femme [*]

  samozřejmě "jsem"

  superkarma: 0 09.09.2005, 16:29:50
 3. avatar
  [4] femme [*]

  při čtení sem si vzpomněla na dobu, když jsem taky nastoupila po maturitě do ryze mužského kolektivu v průměru od 27 do 55 let a hrozně ráda na těch pár let vzpomínám, "moji" kluci byli moc príma, jednali se mnou jako v bavlnce, milovala jsem je všechny

  superkarma: 0 09.09.2005, 16:29:09
 4. avatar
  [3] Amálie [*]

  Mně by tedy nemusel někdo pošeptat, že se mam ohradit pro jejich kecům
  Onehdy mě milenec pohladil po zadku a já mu vyšila takovýho lepáka, že všichni zatleskali. Neviděla jsem ho totiž a jednala jsem instiktivně. Nesnášim, když na mně cizí šmataj! Oni vědí, že já jsem asertivní a nenecham si líbit, co nemam ráda

  superkarma: 0 09.09.2005, 13:15:54
 5. avatar
  [2] Žábina [*]

  no vida to asi pánové koukali

  superkarma: 0 09.09.2005, 10:26:37
 6. avatar
  [1] Křeček [*]

  superkarma: 0 09.09.2005, 09:42:20

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme