takto emotivně začíná příspěvek naší čtenářky s nickem Renicek. Proč má ráda toto období a jak se to odráží na jejích nákupech, to už se dočtete v této čtenářské novince

Mám samozřejmě moc ráda léto a vlastně i jiná období, ale podzim je prostě můj oblíbený. Babí léto, ostré kontury krajiny, voňavý vzduch a hlavně ty barvy nádherné. Léto je fajn. Šatičky, trička… taková úsporná móda, ale ten podzim!

Člověk ještě není zahalený do dlouhých kabátů a tlustých bund, ale už máte na sobě pár kousků, několik vrstev, které se dají kombinovat a vrstvit..Těším se na podzimní nakupování. Peněz sice není tak moc, aby si člověk koupil všechno, co by chtěl, co by se mu líbilo, ale určitě dojdu obhlédnout obchody, už jen proto, že jsou taky různé výprodeje a třeba se poštěstí nějaký prima nečekaný úlovek.

Moc se mi líbí pletená ponča, pro tuto dobu jako dělaná. Všechny možné barvy, materiály i velikosti. Krásně se hodí k džínám i k sukni.. Už předloni jsem si ho chtěla pořídit. To jsem si ale řekla, že je to jednosezónní, krátkodobá záležitost. Loni jsem jich několik vyzkoušela a líbí se mi pořád. Vlastně čím dál víc se mi líbí. A jsem odhodlána si ho pořídit bez ohledu na to, jestli se budou nosit ještě příští rok, anebo jestli budu jediná. Takže v sobotu jdu na lov a jsem odhodlaná uspět. Doufám, že v pondělí už půjdu do práce v novém, pěkně pleteném, nejraději v některém odstínu hnědé či béžové, tak akorát teplém ponču.

Držte mi palce. Renicek.

Milá Renicek, nákup ponča vám naprosto schvaluji. Určitě z módy nevyjde

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a podzimní nákupy, milé ženy-in?

  • Už jste se na ně vydala? Líbí se vám letošní trendy? Co ano, a co ne?
  • Chybí vám něco na trhu? Jiné barvy, střihy, materiály?
  • Máte chuť se změnou sezony změnit celý šatník?
  • Co si rozhodně hodláte koupit?
  • Už jste si něco koupila a ráda byste se pochlubila? Pošlete fotku svého „úlovku“
  • Šla jste někdy proti svému zažitému tabu? Jak jste se cítila?
  • Co jste jindy nenosila a teď nosíte? Našla jste odvahu a vyšla v něčem, co by vás dříve ani nenapadlo?  
  • Co to bylo?
  • Řešíte věk a postavu, nebo dáte na vlastní pocit z oblečení?

Napište mi téma: Podzimní nákupy.

Své příspěvky slovem i obrazem posílejte na adresu: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit za svůj příspěvek

Little Gold Dress AVON a kleštičky na řasy Elite

cena

Reklama