Bulvár

Já mám své nohy ráda

Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Napsala nám ho čtenářka s nickem Stará Blažková

Milé dámy-IN, u žen se zaměřuji v první řadě na prsa, v druhé na nohy, ve třetí na zadek. Taky jsem kvůli tomu rozmýšlela, jestli napíšu do pátečních úchyláren nebo do dnešních "nohou"... Ale kdybyste věděly, co jsem nedávno na vlastní oči spatřila. 

Tak nádherné párové orgány jsem snad ještě neviděla. Dlouhé tak akorát, jejich štíhlost opticky délku ještě prodlužovala. Ta slečna nebyla žádná solárková nána, takže nožky v barvě slonové kosti, a teď přijde asi to nejzajímavější - neuvěřitelně krásné achilovky. Tedy štíhlé kotníky. Majitelka těchhle skvostných kousků asi přesně věděla, co dělá, když si na sebe vzala "áčkovou" minisukni a retro lodičky na vysokém podpadku. Ač jsem ženská, mohla jsem na ní oči nechat. Nevím proč, ale v tu chvíli jsem si vzpomněla na Angeličinu opěvovanou šíji, kvůli níž se pan Rescator, a vlastně celý francouzský dvůr, mohli potentočkovat.

Za chvíli jsem se vzpamatovala, vtáhla odkapávající slinu a zjistila, že podobných buldoků na ni civí víc. No jo, jsem si asi zrovna šla zakouřit, když se nadělovaly dvoumetrové nohy...

Ale viděla jsem i opačný extrém, který byl bohužel daleko za hranicí vkusu, což se mi tu ani nechce rozepisovat, abych nezkazila dojem. Přitom stačí tak málo. Svlíknout kamaše, vykácet les, přišít k sukni aspoň kanýr a nohy pěkně k sobě, abych předkloněné slečně nezáviděla oběd.

Já mám své nohy ráda. Vždyť se denně pěkně nadřou! A proto se k nim snažím taky hezky chovat a pečovat o ně. Jediná věc, na kterou jsem ovšem ještě nenašla "recept" je, jak se vyhnout červeným pupínkům ze zarůstajících chloupků?

Hezký den a ještě hezčí nohy přeje

Stará Blažková

Zkuste používat holící gel nebo pěnu

Poradily byste něco jiného, milé ženy-in? Co trápí vás, když se podíváte na svoje nohy? Máte je ráda, jste na ně pyšná, nebo z nich máte spíš mindrák? Svěřte se nám, nebo se pochlubte. Dnešní téma je tu od toho. Patří vaše nohy k božsky krásným, nebo se za ně stydíte? Jaký tvar mají? Ráda je ukazujete? Máte nějakou příhodu, která se jich týká?

Napište nám: Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr.2

Nohy 2

Charlize Theron

Gwyneth Paltrow

Cameron Diaz

   
27.09.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [2] Anime Otaku [*]

  Na ty pupínky většinou pomáhá peeling Sml22

  superkarma: 0 27.09.2010, 14:39:03
 2. avatar
  [1] kobližka [*]

  Jojo....za mlada jsem mívala tak štíhlé kotníčky,že žít v jiné době,asi by se kvůli nim muži bili na kordy.....Sml30dneska jsem ráda,že jsou zdravé,donesou mě kam potřebuju a navíc si myslím,že je to pořád na mém těle ještě to nejlepší....no,tak teda ne nejlepší,ale zatím to nejsou dvě nohy od biliáru Sml52

  superkarma: 0 27.09.2010, 12:25:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme