Bulvár

Já mám ráda varhany, přítel metal

Jaké to je, když mají dva rozdílný vkus co se poslechu hudby týče? To se můžete dočíst v příspěvku od čtenářky s nickem karkulka 123.za který moc děkujeme.

Dobrý den, mám ráda hudbu. Ráda poslouchám varhany, sednu si v kostele, když zkoušejí na mši, poslouchám a relaxuji. Nejraději mám Bacha. Také se mi líbí hudba středověká, relaxační , folková a irská. Má dcerka má ráda Jaromíra Nohavicu, Michala Davida.

Můj přítel preferuje úplně jiný žánr, který já moc nemusím. Totiž heavy metalovou hudbu. Chtěl to pouštět i malé, ale to jsem mu rázně zatrhla. Kdysi poslouchal rockové skupiny, ale asi před dvěma lety nastal nějaký záhadný zvrat a začal preferovat tuto hudbu.

Nejhorší je, že když s ním jedu v autě, třeba i několik hodin, tak musím tuto hudbu poslouchat. Pouští si ji dost hlasitě, prý aby ho to nabilo. Také změnil svůj styl, nosí metalová černá trička a nosil i dlouhé vlasy, které už shodil.

Totiž prohrál sázku. Byli jsme na dovolené a on se s holkama vsadil, že mohou hlasovat, která je pro, aby se ostříhal. Myslel si, že vyhraje. Ale to se chlapec přepočítal, Tak jsem ho sjela dohola holícím strojkem. Pro změnu si nechal narůst plnovous, už ho nosí dva roky, nikomu se to nelíbí, ale on to musí nosit. Myslím, že ho tato hudba, která vzbuzuje agresivitu, negativně změnila.

karkulka123

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Milá karkulko123, chtělo by to asi nějaký kompromis. Co kdybyste se dohodli, že na zpáteční cestě budete zase vy poslouchat Bachovy varhanní koncerty?

Jak byste si poradily vy, milé ženy-in? Máte také s partnerem rozdílný vkus, co se umění týče? Vy máte ráda kulturu a partner fotbal? Jak se nakonec dohodnete? Děláte kompromisy? Napište nám, jak to řešíte?

redakce@zena-in.cz

Vyhrát nějakou kosmetickou drobnost, může dnes každá. V 10:30 losujeme první příspěvek, který odměníme. Takže neváhejte a pište. Aktivita se cení!

 

2.výřez

výřez2

   
23.03.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Marie Lenová [*]

  No jsem na tom podobně. Některé žánry snáším lépe a docela se mi líbí. Například Nirvana, ale jsou i takové, kdy odcházím na procházku ven :-).

  superkarma: 0 14.12.2011, 20:24:26
 2. avatar
  [3] Strata [*]

  no, ja posloucham momentalne nejradsi zanr death metal, pritel ma radsi hard-core... a nemyslim si, ze je to hudba negativni, plna agrese... :) kazdy, jak mu zobak narostl! s pritelem mame nastesti i jinak hodne podobne zajmy, a pokud se na necem neshodneme - bud kompromis, nebo jeden z nas ustoupi a vyhovi tomu druhemu. Sml58

  superkarma: 0 23.03.2010, 21:00:23
 3. [2] jastura [*]

  Ono pokud přítel řídí, je blbost aby poslouchal něco co ho dejme tomu uspí (nevím jak se on staví k tvé hudbě).... Přítel poslouchá něco jako techno (pro mě je to všechno na jedno brdo) a mě vyhovuje rock. Nikdy by ho nenapadlo pustit svou hudbu nad mě únosnou mez, když s ním jedu a naopak. Já zas nesnáším vážnou hudbu, vzbuzuje ve mně agresi a částečně i úzkost...

  superkarma: 0 23.03.2010, 14:44:53
 4. avatar
  [1] SStream [*]

  Což takhle Gothic? to by mohl být kompromis :-)

  superkarma: 0 23.03.2010, 14:17:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme