co se límečků týče, ale hlavně „kapucín“, píše ve svém příspěvku na dnešní téma čtenářka s nickem ekleinovka. narozdíl od čtenářky Datury nedá na kapuce dopustit. Zvlášte na horách, když fouká ledový vítr

Příjemný začátek týdne všem zahaleným do límců či kapuc nebo prostovlasým s krkem odhaleným, koledujícím si tímto o pořádné nachlazení :))

Já jsem takový univerzál, co se výběru límců týče. Řídím se ročním obdobím, danou situací a tím, v čem se cítím dobře. Jakožto vyznavač košilí, mám ráda límečky. A košile barevné, nepohrdnu však ani černobílou kombinací. Sáčka nosím s klopami, stojáčky nemusím. Kabáty zrovna tak. S klopami ty lehké, jarní. Na rozdíl od zimních, tam už se dá kombinovat.

Můj nejoblíbenější vlněný kabát je sice černé barvy, ale jeho obrovský ,,kapucolímec „/můj nový výraz pro velkou kožešinovou kapuci, která vypadá zepředu jako veliký zavinovací kožešinový límec a zezadu má tvar široké kapuce/. Ve velkých mrazech se do něj zachumlám a je mi krásně teplíčko. Ať si fouká, mrzne, sněží. Ostatní kabátky doplňuji šálami nebo šátky.

Pro běžné nošení a sportovní aktivity jsem ujetá na kapuce. Na horách bych bez bundy s kapucí nedala ani ránu. Ledový fičák, déšť, husté sněžení čepice nezachrání. Zato kapuce, nad tu v extrémních podmínkách není. No a co se týče mikin, ty vyhledávám také s kapucemi. Jsem takový kapucín :))....

ekleinovka

Milá ekleinovko, naprosto vám dávám zapravdu. Kapuca je taková „boudička“, která opravdu chrání

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s límci, šálami, kapucemi a jinými „zahřívadly“ krku vy, milé ženy-in? Máte nějaký obíbený tvar límce? Řídíte se modními trendy nebo spíš paktičností? Snesete, když vám táhne na krk, nebo si ho raději chráníte? Máte raději límce velké a rozložité, nebo spíš menší a a nenápadné? Ovlivňuje výběr vašeho oblečení také tvar límce?

Napište nám svůj názor na redakce@zena-in.cz

 

Reklama