píše čtenářka TTT. Ráda mění barvy, ale nehodlá splývat s davem. Na chladné dny má bílý kabát a bekovku. Ale teď si stále ještě užívá superdlouhou fialovou vestu, která se dá uvázat na milión a jeden způsob. Chcete vědět víc? Přečtěte si její příspěvek

Co se týče podzimu je pro mne přehlídkou těch nejkrásnějších barev. I za inverzí hustou tak, že by se dala krájet, jsem optimista až do morku kostí. A když ta barevná krása ze stromů spadá a změní se v nevzhlednou bahnitou kaši, rozsvítí se oranžové dýně, rozkvetou hřbitovy a ta křičící nádhera přejde v tiché pohlazení po duši.

Trochu mne mrzí, že v obchodechs se podzim odehrává převážně v černých a šedých tónech. Chcete odvaz? Máme tady novou kolekci černé se šedivými detaily. Hmmm.

Já jsem tak trochu chameleon anarchista. Měním barvy, ale nesplývám s okolím. Pro letošek mám na chladné dny bílý kabát a bekovku v barvě z Fleru. Nicméně sluníčko ještě pořád pěkně řádí a tak si užívám superdlouhou fialovou vestu. Až na zem. Je ve stylu Cosy od DKNY, takže se dá vázat na milión a jeden způsob.

Miluji strakaté pončo, které jsem si sama uštrykovala za dlouhých zimních, jarních a letních večerů....no jo, no, holt u toho nikdy moc nevydržím sedět. Tak jsem si dokoupila ještě jedno smetanové.

A pak tu jsou svetry. Nejsem příliš zimomřivá, takže mi svetry stačí pokud je nad nulou. Oblíbila jsem si pruhovaný. Jsou to spíš pletené šaty, ale s legínami a kozačkami vypadají úchvatně. Pak mám dlouhý černý, když je má nálada pod bodem Kill Bill.Taková nálada potká každého.

Ale splín? Podzimní splín? Tak o tom jsem u nás neslyšela:)

TTT

Já hned věděla, že vy si podzimní splín nepustíte k tělu. A upřímně vám závidím, že nejste zimomřivá. Já už teď chodím v péřovce a jsem zvědavá, co budu dělat, až začne mrznout.

Jak si s podzimním splínem poradíte vy, milé ženy-in? Také ho vyháníte pestrým oblečením, nebo na to máte jiný recept? Jaké barvy nejraději nosíte v zimě a na podzim? Jsou to spíš neutrály splývající s davem, nebo si troufnete i na ty pestré? Napište nám o svých oblíbených barvách na: redakce@zena-in.cz

Reklama