píše naše čtenářka s nickem RosaGloriaDei. Ale pokud jsou všechny ženy v jejím okolí cudné, je cudná též :-). Taková exhibicionistka prý není, aby se vystavovala za každou cenu

Opalování nahoře bez? Já jsem pro všemi deseti. Tedy, bývala jsem. Když jsem byla žena bez závazků (muže za závazek nepovažuji), horní díl plavek jsem na pláži odkládala jaksi automaticky. Dokonce jsem zažila dovolenou, kdy zvolené letovisko bylo natolik „klidné“, že jsem domů přiletěla opálená opravdu úplně všude (manžel, který se jí nezúčastnil, jen zíral).

Komentovala jsem to slovy, že to tam bylo taaaaaaaaaaaaaak strašně nudné, až jsem se nudila od rána do večera :-) (zajímá-li vás to, byl to řecký ostrov Kos).

Na druhou stranu nepatřím k těm, které obtěžují své okolí nahotou jen proto, aby ty bílé proužky od plavek na těle vůbec neměly. Například letošní dovolená proběhla v duchu permanentní úpravy šňůrek, které má dcera s obrovskou radostí posunovala do míst, kam rozhodně nepatřily. Nejsem exhibicionista a vidím-li, že všechny ženy v mém okolí jsou cudné, jsem cudná též :-)

Přiznávám ale, že ne každé světu vystavené poprsí považuji za vystavování hodné, a že mě občas stojí obrovské úsilí nedat některým dámám „dobrou radu“. Co já ale vím, za pár let bude třeba na pláži stát někdo jiný, kdo mi bude strašně moc chtít poradit, a já zatím budu mít na hlavě svůj „fialový“ klobouk a budu mít pocit, že jsem hodně metrů (kilometrů) nad věcí....

A tak to asi má být......RosaGloriaDei

Milá RosaGloriaDei, to jsme na tom asi podobně

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s opalováním nahoře bez vy, milé ženy-in? Jste pro, nebo proti? Napište nám také svůj názor.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama