píše dnes první naše nejrychlejší čtenářka s nickem Kytinkak. Protože je kalhotová, je ráda, že už se nenosí velké róby, ale i na ples si může vyjít ve společenských kalhotách. Přečtěte si příspěvek a prohlédněte fotky, které přiložila

Přeji krásné středeční ráno všem ženin-kám i tobě Danuš.

Myslím, že každý jednou za čas vyrazí někam do společnosti. A to je tedy doba, kdy se sluší obléci si něco hezkého a hlavně vhodného k dané příležitosti. Když jdu do divadla, vždy vyhraje pěkná společenská halenka a černé společenské kalhoty a lodičky k tomu. Dokonce někdy volím kostýmek, který moc ráda nosím. Sice je černý, ale v kombinaci s bílou vypadá opravdu elegantně.

Když jdu na ples, také mám ráda pohodlné a praktické oblečení. Doby, kdy se nosily róby, už jsou dávno pryč. Hodně se přešlo ke společenským kalhotám a halenkám nebo tunikám. Jsem moc ráda, protože já jsem opravdu kalhotový typ a cítím se v nich nejlépe.

Přiznám se, že mi docela vadí, když už někam vyrazím, že jiným je opravdu zatěžko vyměnit rifle a umouněný svetr za něco společenského. Vždy, když se někde něco takového děje, slyším hlášku, nojo, vesničani vyrazili do města, ale já sama jsem z vesnice a nejezdím sama a tak vidím, že si na tom hezkém oblečení dáváme záležet. Pak, když přijedu do divadla do Prahy a vidím, v čem jiní přijdou, nestačím se divit. Ale co, já jsem se sebou spokojená a to je nejdůležitější.

To samé na Štědrý den, který se nám blíží. Všichni se oblékneme do pohodlného, ale slušivého oblečení, prostě svátečně tak, jak to má být.  Tepláky a vytahané triko to opravdu néé.

Posílám fotečku plesových šatů, které jsem si šila, černé se stříbrným lurexem, potom tuniku a ještě jeden zmíněný černý kostýmek, který má sukni i kalhoty.

šaty

tunika

kostým

Hezký den a pěkné sváteční oblečení přeje

Kytinkak

Milá Kytinkak, děkuji za pěkný příspěvek k zamyšlení a fotky vaší společenské módy. Musím uznat, že jste šikovná švadlena a máte opravdu výhodu, protože zajímavých látek se dá dnes koupit už dost

Text nebyl redakčně upraven

  • Co vy a společenské oblečení, milé ženy-in? Co nejsvátečnějšího máte ve své skříni?
  • V čem chodíte na kulturní akce, do divadla, na svatby, promoce...?
  • Máte doma malé černé? Jak často je během roku „provětráte“?
  • Jste spíš kalhotový typ a nosíte kostýmy?
  • Snažíte se společenskou módu obměňovat, nebo nosíte stále totéž?
  • V čem usednete ke štědrovečerní večeři?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Pět nejrychlejší získá 1000bodů a dvě z vás, které budou mít štěstí při losování, dostanou tyto dárky

Jedna hrníček s nápisem „Skvělá ženská“, druhá Hru se slovy

dárky

Reklama