Milé čtenářky, ženy-in,

psát o koníčcích svého muže by byl nekonečný příběh. Narodil se ve znamení Vodnáře, což je vzdušné znamení, a on je opravdu rozlítaný až hrůza...

Miluje všechny druhu sportu, kdykoliv a kdekoliv. V létě nohejbal, tenis, kolo, v zimě nohejbal, lyžování. Příležitostně rafting. Zavedli si dokonce se svou bandou stejně založených kumpánů tradici a každý rok se na týden sbalí a vyrazí spolu někam pod stan do přírody...

Neprotestuju. Jednak vím, že je to zbytečné, a jednak dokážu pochopit, že  všichni občas potřebujeme vypadnout a vypnout.

A taky vím, že mi to za celý rok bohatě vynahradí.

Jeho dalším koníčkem je totiž práce u nás na zahradě. A i když to nerada přiznávám, protože taky hrozně ráda zvelebuju a zkrášluju, větší zásluhu na tom, že je naše obrovská zahrada jako z cukru, má on.

No a v neposlední řadě si skromně myslím, že jeho velkým koníčkem jsem i já.

Protože pokaždé, když spolu mluvíme o tom, co dělá nejraději, mě se šibalským pohledem v očích ujistí, že jeho největší koníček je vlastně kobylka.

Hmmm... tak snad jsem to já.
Co myslíte?,o)))))


Krásný den všem kobylkám přeje

Simča

Já nevím, třeba má někde schovanou sbírku drobného hmyzu :-). My vám také přejeme krásný den.
A co fotka největšího koníčka? Škoda...

Nějak nám tu vázne zábava, nemáte nějaký vtip k dnešnímu tématu? Jeden se pokouším vložit, ale fotka mě zlobí, tak uvidím. Třeba mezitím pošlete něco lepšího. 
Když se zasměju, pošlu dáreček.

redakce@zena-in.cz

Reklama