V tom vidí hlavní problém svých proměn čtenářka Dana. Několikrát si dala poradit v oblasti barevné typologie, ale to je asi vše. Pro ni je důležité, aby stylistka ctila temperament a povahu proměňované osoby

Milá Anai, téma proměn je pro mě zajímavé, jen jsem trochu těžší případ, protože třeba, abych změnila např. radikálně barvu vlasů, to je problém. Prostě musím do toho „kecat“. Ale jinak myslím si, že spoustě žen (a možná i mně) proměna pomůže, protože nás spousta neví, co se sebou dělat anebo se o to z nějakého důvodu ani nezajímáme a je to škoda.

Nechala jsem si asi dvakrát ve svém dosavadním životě udělat barevnou typologii, je zajímavé, že mi vyšla podruhé trochu jinak, ale ne zásadně. Vzhled a vizáž jsou pro mě důležité, několikrát jsem uvažovala spolupráci se stylistou a vizážistou, ale zatím jsem se k tomu neodhodlala - z výše uvedených důvodů, protože do toho prostě musím mluvit.

Na druhou stranu si myslím, že zvláště stylista by měl ctít povahu a temperament osoby, kterou mění. U vizážisty je to také důležité, ale myslím, že tam je širší pole působnosti. Nalíčit se ráda nechám kdykoli, je to pro mě zajímavé i z důvodu inspirace. A musím říct, že články na Žena-in o líčení a radách co a jak dělat v oblasti kosmetiky byly super.

Ať se daří zkrášlit co nejvíce žen.

Dana Chytilová

Aby se vám lépe psalo, položím vám pár otázek.

  • Už jste uvažovala o proměně? Vyzkoušela jste proměnu u Anai? S jakými pocity?
  • Vyhledala jste někdy vizážistku, nebo poradkyni v oblasti barvové typologie?
  • Chtěla byste poradit s líčením, péčí o pleť? Obraťte se na Zuzanu!
  • Čeká vás v nejbližší době nějaká událost, při které chcete vypadat obzvlášť hezky?
  • Sledujete proměny v časopisech, nebo televizi? Jak se vám líbí?
  • Máte chuť do něčeho podobného jít?
  • Jaký je váš názor na proměny vizáže?

Pište, ptejte se a sdělujte své dojmy.

Na vaše příspěvky se s Anai moc těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy, když nám pošlete příspěvek?

Zítra odměníme dvě čtenářky: ski dream BB Cream Od Oriflame

bb

 

Reklama