Děkujeme za první příspěvek, který nám poslala „malenka“s nickem Ivuša. Na svou výšku si nestěžuje, ale trápí ji, že na sebe nemůže sehnat hezké boty. Má sice malou, ale širokou nohu a chtěla by něco elegantního na podpatku

Milá redakce a čtenářky. Často nepíšu, ale k tomuto tématu jsem se rozhodla něco málo přispět. Přiznám se bez mučení, že patřím mezi „malá piva“, a vůbec se za to nestydím. Měřím něco málo pod sto šedesát cernimetrů a nikdy jsme z toho žádný mindrák neměla. V mládí jsem bývala i štíhlá, takže jsem byla vlastně takový drobínek, vrabčáček, kterého měl každý potřebu ochraňovat.

Teďd už bych se za dřínka rozhodně nepovažovala, jsem spíš kulička, ale i to beru jako svůj úděl a nijak se z toho nehroutím- Jenomže. N nás malé a kulaté toho není moc k sehnání. Což o tom, s oblečením si ještě nějak poradím, občas si umím i něco upravit. Po těch letech, aby ne…Ale horší je to s botama. Mám totiž strašně malou nohu. A tady vždycky narazím. Mám sice krátké chodidlo, ale po těch letech a kilech dost široké, takže je mi většina bot úzkých. Občas něco koupím ve zdravotnických potřebách, ale co si budeme povídat, není to žádná krása a o eleganci nemůže být ani řeč. Kdybych chtěla třeba elegantní lodičky na podpatku, tak se ulítám.

Škoda, že ještě nikdo neotevřel prodejnu pro malé a kulaté, když už může být obchod s nadměrnými velikostmi. Tady bych viděla díru na trhu.

Ale jinak si opravdu nestěžuji a můžu říct, že mému muži se líbím stále taková, jaká jsem. A to je asi to nejdůležitější. Takže u nás stále ještě slýchám to krásné známé heslo“ Co je malé, to je hezké“

Ivuša

Milá Ivušo, škoda, že vám neumím poradit, kde sehnat takové botky. Možná bych zkusila ecco, ale nejsou zrovna nejlevnější. S tím butikem pro malé, to je ale moc dobrý nápad.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s výškou, milé ženy-in? Patříte mezi vysoké, nebo spíš malé ženy? Jste spokojené, nebo svou výšku považujete za nevýhodu? Po kom jste zdědila postavu? Měla jste s ní nědy problém? Sháníte na sebe snadno oblečení? Poradíte ostatním?

Na vaše příspěvky se těším na známé adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama