U čtenářky s nickem ivory proběhne letos při nakupování dárků malá změna. Zapříčinil ji bohužel nepříznivý osud. I to je život. Více v příspěvku.

Dobrý den všem, už je to delší dobu, co jsem psala, tak se zas o něco pokusím :)

Jako ostatně každý rok si říkám, že letos už opravdu budu pořizovat dárky dřív než v polovině prosince. Zatím je „teprve“ listopad, tak to třeba dopadne. V tuto chvíli mám dárek pouze jeden, pořídila jsem ho dokonce už v létě - asi nějaké momentální pomatení mysli...:)

Dárky si dávám se dvěma kamarádkami, doma s mamkou a sestrou, a před pár lety mi do toho dárkového šílenství přibyl ještě přítel a jeho rodina. Letos možná ještě bude malá změna - před měsícem mamčině sestře po nemoci zemřel manžel, takže teta zůstala těhotná se dvěma dětmi na všechno sama. Určitě se k ní na část vánočních svátků zajedu podívat, pomoct, takže si myslím, že nějaké dárky půjdou stranou. Spíš jde o to, že tam s nimi někdo bude. I když nějaké drobnosti pro děti se určitě najdou, aby ty Vánoce neměly tak úplně smutné.

Nejčastěji kupuji dárky osobně. Asi to bude tím, že když je nakupuji na poslední chvíli, nestačily by dojít včas. Vánoční nákupní atmosféru mám sice ráda, ale doma. V narvaných nákupních centrech mi přijde příjemná maximálně než dojdu k prvnímu obchodu. Pak, jakožto člověk, který se nejlíp cítí venku, bez lidí, se začnu „dusit“. Nemáme naštěstí ve zvyku dávat si drahé dárky. Přece jen při studiu člověk penězi zrovna dvakrát nehýří, ale ty našetřené z letní brigády to jistí. Dárky mám tedy obvykle nakoupeny během dvou, tří dnů.

A na závěr pro všechny (doufám, že se nikoho nedotknu, myslím to nadneseně) - víte jak se to říká - hlavní je, se z toho nepo... :)

Pěkný zbytek dne všem žen-inkám
ivory

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

______________________

Určitě se nikoho nedotknete, vždyť je to pravda. I to nakupování dárků by mělo být příjemnou záležitostí.
Děkuji, že jste napsala a posílám hodně síly a energie vaší tetě, má štěstí, že vás má jako rodinu. To je nad všechny dárky.
Saša

Téma dnešního dne: Už kupujete vánoční dárky?

 • Máte už nějaké nakoupeny?
 • Řídíte se přáním svých dětí? (dospělých)
  nebo kupujete dle vlastního uvážení
  A také dle finančních možností
 • Nakupujete s předstihem nebo na poslední chvíli?
 • Kupujete všem příbuzným, nebo jenom některým?
 • Kupujete i svým kamarádkám a známým?
 • Kupujete na objednávku, přes internet nebo osobně?
 • Líbí se vám vánoční nákupní atmosféra nebo ji považujete za nákupní šílenství?
 • Pro koho máte dárky nakoupeny nejdřív?

O nákupech vánočních dárků, na které máte už nejvyšší čas
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: dámským parfémem od firmy Avon / CITY RUSH

parfem

Reklama