Nákupy – ráda či nerada? Já osobně nakupování někdy milují a někdy nesnáším. Teď v zimě to docela jde. Vejdete do obchoďáku a tam je krásné teplíčko a hodně světla. Když jdete mezi regálama, tak to někde krásně voní.

Třeba čerstvé pečivo, jdete dál a voní to mletou kávou a dál ovocem atd. Pak se dostanete do oddílu s oblečením a tam vidíte různé barvy, různé styly a látky. Kocháte se a šaháte na ty věci. Jaká je to látka? Příjemná či ne? Mačkavá či nemačkavá? Atd. No a když se vám něco líbí, tak to jdete vyzkoušet do kabinky. No a když to padne, tak jsem nadšená a koupím si to.

No a co mi kazí náladu? Když tam vejdu a tam je plno lidí a mačkají se a strkají se, protože je nějaká akce a oni by to nemuseli už dostat. No hrůza. No a pak mě ještě naštve, když vejdu do svého oblíbeného obchůdku a oni mi to tam přemístí. Takže vše co mám koupit dlouze hledám, někdy kvůli tomu i par věcí zapomenu, a nebo nemám ani chuť hledat.

Jo a ještě písnu pár perliček z našeho nakupování. 1, já byla v práci a manžel chtěl uvařit gulášek. Tak poslal dceru do obchodu pro cibuli a rohlíky. Nenapsal kolik. Ona koupila jednu cibuli  a rohlíky na strouhání.  

2, chtěla jsem upéct buchtu a tam bylo potřeba lžíci práškového van. pudinku a strouhané kurky z citronu, tak jsem poslala manžela na nákup. Koupil 10 ks citronových pudinku ( že se přehmátl a my pudinky nejíme) a 3 kilové síťovky citronu( citrony obsadili veškeré místo pro zeleninu a ovoce – máme málo místa)   

3, no a do třetice kámoška poslala dceru pro brambory a šlehačku, že to udělá k obědu. Dcera přinesla brambůrky a šlehačku ve spreji. Že se přeslechla.

Tak přejí hezké nakupování, a neberte to vážně, vždyť nejde o život   

Iveta

Pozn. red.:Text nebyl redakčně upraven


Pak někoho pro něco pošlete! :)

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama