Bulvár

Ivana Jirešová touží po dalším dítěti

Když při dvoustém představení Jacka Rozparovače v pražském Divadle Kalich popřála těhotná Sabina Laurinová Ivaně Jirešové, která po ní převzala roli Glorie, druhé dítě, věděla, proč to říká. "Svěřila jsem se Sabině, že jí závidím, protože čeká druhé miminko, a že bych také moc ráda měla druhé dítě. Ale teď, i když jsem se v únoru provdala za Viktora Dyka, si to kvůli své dceři Sofince nemohu dovolit," řekla Korzu Jirešová.

Herečka teď prožívá velmi těžké období. S jejím otcem Ondřejem Höppnerem se o Sofii stále soudí. A soud zatím rozhodl, že o dceru se budou starat v systému střídavé péče.
"A ony jí jsou sotva čtyři roky a myslím, že to těžko snáší. Já se budu soudit dál, abych Sofii získala. A tak, i když bych velmi chtěla mít miminko, zatím to Sofince nemohu udělat. Teď se o ní musím starat a udělat všechno pro to, aby byla šťastná," tvrdí Ivana Jirešová, která se před časem stala díky roli barmanky v Ordinaci v růžové zahradě Objevem roku.

V létě se bude stěhovat do svého domu
I přesto jsou v jejím životě šťastné chvíle. Vdala se za úspěšného zpěváka a herce a buduje s ním rodinné hnízdečko.
"V létě se konečně přestěhujeme do vilky u Uhřiněvsi. Je to vlastně jen půl domečku z dvojdomku, ale mohu vyjít ven a sednout si do trávy. A protože jsem původem z malého města, tak o Prahu moc nestojím. Zatím se jezdím dívat, jak pokračuje stavba a přemýšlím, co kam dát a jaký bude mít Sofinka pokojík," dodává Jirešová.
   
12.06.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [12] dkd [*]

  Evikus: člověk může někoho nesnášet úplně bezdůvodně ... prostě ti v podvědomí vyvolává nějaké nepříjemné věci

  superkarma: 0 12.06.2008, 14:14:55
 2. avatar
  [11] Evikus [*]

  Pianistka: Já ti samozřejmě nebráním v tom, že jí nesnášíš
  Jen jestli to není právě to, že na člověka, kterého vůbec neznáš (osobně) si uděláš takový názor, jak ti ho prezentují media. Ty si s ní viděla pořad o tom, jak se tahá o dítě a tak sis o ní udělala názor - hysterka.
  Já jsem zase četla o té knize, kterou její ex napsal, a z toho co jsem o tom slyšela mi to připadalo, že on chce dceru do své péče jen proto, že ona ho opustila. A že tu knihu napsal schválně, aby ji to ranilo.
  Jenže jaká je ve skutečnosti pravda, to ví jen oni dva.
  Mě nevadí, není mi ani nijak zvlášť sympatická ani nesympatická.

  superkarma: 0 12.06.2008, 13:02:27
 3. avatar
  [10] ToraToraTora [*]

  Není mi moc sympatická, poprvé jsem jí viděla v Gyndě v trní a od té doby jí jako herečku nemusím. jako člověka jí neznám, četla jsem s ní dva rozhovory v nějakém časáku a bylo to takové blá blá blá o ničem. O jejich tahanicích o dítě se dozvídám až teď. Znám spoustu manželství, kde střídavá péče funguje, Oba rodiče mají stejný díl na výchově dětí a děti nestratí kontakt s otcem. jestli to není feťák nebo ochlasta tak nevím, proč by své dítě vídat neměl. Celé to na mě působí jako že Sofie to nese těžce, protože jí matka emotivně deptá

  superkarma: 0 12.06.2008, 12:39:16
 4. [9] Pianistka [*]

  Evikus: nevím ani o knize, ani o tom ve které fázi vztahu zabřezla, je jsem kdysi ve zprávách viděla šot ohledně jejich soudního líčení. A jak píšu, tahle holka mě prostě se*e i tak nějak bezdůvodně
  A že to chce většina matek je sice pravda, ale otec není míň než matka a na malou má taky nárok, v tom má ona smolíka pacholíka. Dítě je i jeho.

  superkarma: 0 12.06.2008, 12:31:42
 5. [8] krndvjn [*]

  Přečetrla jsem si zveřejněné názory a je mi z toho smutno. Nevím, kolik je pisatelkám, možná až budou mít svoje vlastní děti, pochopí, jak je mámě, která bojuje o své dítě. Samozřejmě by neměla bránit otci dítěte ve styku, ale také záleží na tom, jak tento otec o matce před dítětem mluví. Ono to není vůbec jednoduché a takové příkré soudy nejsou na místě.

  superkarma: 0 12.06.2008, 12:30:15
 6. avatar
  [7] svetluszka [*]

  Evikus: ..já ani nevím... ...o její problemy se nastarám...jen ji nemám ráda ...hodně

  superkarma: 0 12.06.2008, 11:57:23
 7. avatar
  [6] Evikus [*]

  Pianistka: Já se o tuhle kauzu nezajímám, takže fakt nevím jak se u toho chová. Ale otec dítěte napsal nějakou pěkně hnusnou knihu o ní a o jejich vztahu - nečetla jsem jí, ale vypadalo to na pěkný bulvár.
  Nechápu tvoji otázku - oplodnil ji její bývalý přítel, se kterým se právě rozcházela, když zjistila, že je těhotná. Uznávám, že když se s někým chci rozejít, tak s ním buď nespím nebo se aspoň chráním, ale to, že chce dítě pouze do vlastní péče - to chce většina matek

  superkarma: 0 12.06.2008, 11:47:41
 8. [5] Pianistka [*]

  Evikus: oplodnil ji snad duch svatý ? Nesnáším ji hlavně proto jak hystericky se u toho chová, a nejen to - leze mi prostě na nervy už když ji někde zahlédnu.

  superkarma: 0 12.06.2008, 10:56:08
 9. avatar
  [4] Evikus [*]

  Pianistka: svetluszka: Nesnášíte ji proč? Že chce získat svoje dítě do vlastní péče?

  superkarma: 0 12.06.2008, 10:51:43
 10. avatar
  [3] svetluszka [*]

  nesnáším ji... .....jako takovou a i tu její "hvězdičku" v ordinaci

  superkarma: 0 12.06.2008, 09:29:48
 11. avatar
  [2] borovice [*]

  Tak mě napadá, kolik tatínků pořídí případnému druhému potomkovi????

  superkarma: 0 12.06.2008, 09:22:52
 12. [1] Pianistka [*]

  Jirešovou nesnáším, to co předvádí ohledně těch soudů s dcerou je děs.

  superkarma: 0 12.06.2008, 09:14:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme