Bulvár

Ivan Mládek a jeho trojka


Televize se snaží od počátku roku zařadit do vysílání co nejvíce nových pořadů. Česká televize se soustředí především na dokumenty, mezi kterými najdeme mimo jiné Manželské etudy po dvaceti letech nebo cyklus o křižovatkách známých osobností Třináctá komnata.

 

Naopak televize Nova přináší hlavně nové zábavné pořady. Jedním z nich, který se vám představí již tuto neděli 8. ledna ve 21 hodin, je Evergreen show. Na několik otázek k tomuto pořadu jsme se zeptali tiskové mluvčí televize Nova Veroniky Šmítkové.  

 

Kdo přišel s pořadem Evergreen show?

Ivan Mládek a jeho komici, jejichž obliba se prokázala už v předcházejících Mládkových projektech – pořadech Čundrcountryshow a Country estráda.

 


V čem bude jiný oproti právě zmíněným pořadům?

Ve srovnání s Country estrádou pořad přináší zcela nový hudební formát: jak v jevištních klipech, tak i v podání hudebních hostů, kteří budou prezentovat s lehkou nostalgií naše i cizí evergreeny. Diváci uvidí Ivana Mládka a spol. měsíc co měsíc ve třech monolozích, jedné scénce a dvou jevištních klipech.  

Na koho se v Evergreenu divačky mohou těšit?

Mohou se opět těšit na oblíbeného Milana Pitkina, Lenku Plačkovou, ale také samozřejmě na Ivana Mládka, který celou show moderuje, a na Líbu Roubychovou alias "Libunu", Rostislava Kubu i Zdeňka Srstku. Pravidelně se budou setkávat i s pěveckými hosty.

 
Kdo z hostů přijde do pořadu tuto neděli 8. ledna?

Vystoupí zpěvák Pavel Sedláček, skupina Lokomotiva a skupina Dobrý večer kvintet.

Máte vy osobně ráda humor Ivana Mládka? Dejte nám vědět, zda je vám více sympatický v roli moderátora, nebo zpěváka. Jakou z jeho písniček znáte nazpaměť?

   
05.01.2006 - Kultura - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Tesay [*]

  superkarma: 0 05.01.2006, 16:16:28
 2. avatar
  [8] Babetka [*]

  Mládka jsem jako mladá milovala,ty jeho nezapomenutelné písničky,pohádky,ale teď jak se objeví v televizi,přepínám.Je to vysloveně trapné a nechutné,jak se těm pitomostem může někdo smát nechápu,ale nechápu hlavně, jak se k tomu mohl snížit on,že by už senilita?

  superkarma: 0 05.01.2006, 14:49:11
 3. avatar
  [7] gerda [*]

  lilithheta: Mládka jsem mívala ráda v jeho začátcích. Pamatuju, když jako objev roku získal Bílou vránu. Jeho pořady v poslední době nabývají na vulgaritě až sprostotě, takže se na ně už nedívám. Škoda, když chytrý člověk vyhoví obecnému vkusu. Takoví Cimrmani novými hrami neplýtvají, ale pořád mají úroveň.

  superkarma: 0 05.01.2006, 13:30:02
 4. avatar
  [6] lilithheta [*]

  Mládka jsem jako malá zbožňovala. Pak jsem na něm byla s taťkou v divadle (mohlo mi být tak 10-12 let) a od té doby se mi jeho humor vyloženě hnusí. Možná, že je chytrý, ale tenhle druh humoru (zesměšňování) fakt nemusím.

  superkarma: 0 05.01.2006, 13:17:24
 5. [5] Hanule [*]

  Mládka , Libunu a ostatní fak nemusím

  superkarma: 0 05.01.2006, 12:35:53
 6. avatar
  [4] Kelly [*]

  Jsem ráda, že se Ivan Mládek se svým týmem opět objeví na TV obrazovce a svým pořadem mi pořádně promasíruje bránici ...
  Už se těším, to zas budou frky ...

  superkarma: 0 05.01.2006, 09:48:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme