Tento titulek jsem použila u prvního příspěvku od pisatelky Ivy, kterou přesně touto formulací uklidňuje její manžel. Po kom má Iva velký nos, to se krom jiného dozvíte, když si příspěvek přečtete.

Dobrý den do redakce i všem ženám, které dědily i nedědily
Já jsem v jiném smyslu „nepodědila“ nic, zaplaťpánbu oba rodiče jsou zdraví  a doufám, že ještě tady dlouho budou, a tak můžu alespoň důkladně prostudovat po kom jsem :)

Bydlíme s manželem a dětmi kousek od nich a po vyhlášení tohoto tématu jsem opravdu nelenila a zaběhla za mamkou, aby mi ona řekla, co si myslí, že po kom mám.
Maminka mi vždycky tvrdila a zas mě to zopakovala, že jsem celá po její sestře, tedy po mojí tetě. Už bohužel nežije, ale byla takový dobrodruh a také si nikdy nic nenechala líbit. Byla velmi paličatá a umíněná, všechno muselo být po jejím. Prostě celá já :)

Taky prý krásně malovala, to tedy po ní nemám, ale když jsem se dívala na fotky, tak mám její husté dlouhé hnědé vlasy , maminka má krátké černé – jako by ani nebyly sestry.

Škoda, že nemám po tetě i to ostatní. Postavu, oči, obličej. To jsem zase po tátovi. Jak hrudníkem, tak skobou v obličeji. Ano, jde o můj nešťastný nos , kvůli kterému jsem měla vždycky velké mindráky. Ale můj manžel, který miluje nejen mě, ale i film s Bolkem Polívkou Dědictví, tak mi vždycky říká: Velký nos velkého ducha značí…, to „hňupe“ si tam dodám sama :):)

Po kom teda jsem? částečně po tetě, částečně po tátovi. Je to divné, že nejsem po mámě, ale ubezpečila mě, že jsem opravdu její :)

Iva

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Ivy, podívejte se na takovou Terezu Maxovou. Ta měla prý v pubertě podobné mindráky, že její nos nepatřil k nejmenším  - a jaká je to kočka!
Děkuji, že jste napsala a pozdravujte maminku.
Saša

Téma dnešního dne: Po kom jsem?

  • Jste celá maminka? Tatínek? Babička, prababička, dědeček…. ?
  • Komu jste podobná vizuálně?
  • Po kom převažují vaše povahové vlastnosti?
  • Mění se věkem?
  • A jste ráda, že jste taková?
    atd. atd.

k tématu pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme dárkem, který potěší: vlasovou kosmetikou Syoss a přívěskem na klíče, kdy Svět bude jen podle vás... Viz. text. :)

text

Reklama