Domácnost

Iva: Spolužák měl kvůli našemu malování po zdech průšvih

Až na jednu vyjímku máme doma všechny stěny bílé a jen dcera si to v pokoji vynahradila - jednu zeď jsme loni namalovali sytě fialovou. Původně šílený nápad, který jsem považovala za pubertální úlet, se mi nakonec zalíbil - v kombinaci s černobílými fotkami vypadá luxusně.

Místo obrazů máme spousty fotek, takže zdi nám zdobí hlavně vzpomínky. Jako další dekoraci jsme na vybílené stěny použili nálepky (nalepovací fólie) a jako solitér skleněnou vytráž, dílko od dcery.

S malováním na zdi se mi vybavila vzpomínka z dětství. Rodiče nám se sestrou vždy před malováním několik týdnů dopředu dovolili malovat po zdech křídami. Jednoho takového malování se účastnil i můj spolužák, který to u nás doma hned považoval za super a malování pak zkusil i doma. Bohužel mu u nás unikla informace, že to bylo mimořádné před malováním a od svých rodičů si vykoledoval průšvih a k nám pak nějakou dobu nesměl.

Text nebyl redakcí upraven.

Tihle rodičové taky neví, co je sranda. :-)

Téma dnešního dne zní: Co zdobí vaše zdi? Vše, co vás napadne o stěnách ve vašem bytě (můžete přiložit i obrázek), pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

 

   
22.07.2010 - Dům a byt - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] enka1 [*]

    Nám taky synek pokreslil zeď,a když  tam s ním manžel šel a přísným hlasem se ptal, kdo to tam pokreslil,dvouletý synek hrdě vydechl: JÁ . Manžel nenašel sílu se zlobit, pochválil a skoro rok jsme tam malůvku měliSml16

    superkarma: 0 22.07.2010, 14:14:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme