První pěkný příspěvek přišel od čtenářky Ivy. Škoda, že neposlala i fotografii. Na druhou stranu chápeme, že nemocnice není právě ten nejlepší objekt k fotografování.

Milá redakce a ženyIN
Patřím k ženám, které se rády pěkně oblékají, ani doma nechodím jak strašák do zelí, protože nikdy nevíte, kdo zazvoní. Nejraději nosím dlouhé trička, které koupím za pár korun u Vietnamců, když si je v kuchyni trochu ušpiním při vaření, tak to tak nevadí, ale cítím se v nich pohodlně. Co na doma nesnesu, to jsou kalhoty nebo tepláky,mám ráda pohodlí. Ty nosím jen na zahradu.

Ale o tom psát nechci,. Chci napsat o tom, jak jsem byla před dvěma roky na operaci s kolenem, v nemocnici jsem ležela týden a pak jsem měla ještě 3 týdny rehabilitaci.
Dnes už se samozřejmě nemocniční prádlo nevydává , všechno si musíte vzít z domu (i toaletní papír), ale je to lepší, než mít po někom vyvařenou, zalátanou nemocniční košili.
Při balení jsem se přistihla, že mi opravdu záleží na tom jak budu vypadat i v nemocnici. Manžel jen kroutil hlavou, proč si nevezmu z domu nějakou starou noční košili, prý to do nemocnice stačí a komu se chci líbit, ale dcerka byla na mojí straně a pomohla mi s balením a nakupováním.
Pěkně do tyrkysové barvy jsem měla sladěnou noční košilku, kterou mi pomohla vybrat v obchodě, také jsme dokoupili župan a přezůvky ve stejné barvě. Vždyť mě čekala ještě i třítýdenní rehabilitace,.
Ani nevíte, jak mě potěšilo, když mně v nemocnici při velké vizitě,kdy jsem si na nemocničním lůžku po operaci nepřipadala Bůhví jak přitažlivá, fešný pan primář řekl, že mám velice půvabnou noční košilku, že mi moc sluší a že bych v ní mohla klidně tancovat na plese, až se mi to koleno zahojí :)
Málem zapomněl i na kontrolu kolena :)

Myslím, že žena by na sebe měla dbát i v takovém prostředí, jako je nemocnice. Vždyť se tam střídají návštěvy jedna za druhou, tak aby se nás pak nelekly :)

Iva

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________________

Musím souhlasit, že i při takovém balení do nemocnice, či do porodnice, pokud tam tedy nejedeme za minutu 12, opravdu řada žen dbá na to, aby i tam měla pokud možno slušivé a pohodlné oblečení.
Pěkný příspěvek, děkuji - a doufám, že koleno už nebolí.
Saša

Téma dnešního dne: To mám ráda, to mi sluší

  • V čem se cítíte nejlépe?
  • Nákupem jakého oblečení jste si udělala největší radost?
  • Je nějaký kousek oblečení, po kterém už dlouho toužíte?
  • Nakupujete podle poslední módy, nebo spíš podle vlastního vkusu a také finančních možností?
  • Umíte si na sebe něco ušít?
  • Mluví vám do oblečení váš partner / manžel?

Téma je to široké a krásně ženské…
Tak pište, pište a posílejte fotografie

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem:
luxusní kosmetikou Dove

DOVE

Reklama