Není zvykem, aby se Dermacol vracel ke svým předešlým tvářím. Snaží se jít s nejnovějšími trendy a své tváře obměňuje tak, jak si veřejnost, období a situace žádá. To, že Ivu Kubelkovou oslovil znovu, značí jediné, a to, že se spolupráce s Ivou osvědčila a že je její půvabný obličej stále chtěný.

Své opětovné spojení se značkou oznámila Iva Kubelková na otevření nové prodejny Dermacol v obchodním centru Quadrio, kde společně s Gabrielou Soukalovou přítomným nastínily, jak se vyrábí kosmetika. Stylizovaly se do rolí cukrářek, které z dostupných surovin připravovaly kosmetické pochoutky. Iva vysvětlila a ukázala, jak se dělá Dermacol Hyaluron Therapy remodelační krém, Gábina umíchala lanýžový hydratační make-up. Obrovský šok všem způsobily, když v závěru vzaly cukrářky lžičku a obsah kelímku s krémem snědly! Kelímek však už neobsahoval kosmetiku, ale vynikající panna cottu. Všichni se upřímně nasmáli a za chvíli byla v nové prodejně vidět skupina lidí, která (pro kolemjdoucí) z nepochopitelných důvodů vyprazdňovala lžičkami obsahy kelímků s krémy.

asd
Zde Iva se Zdeňkou Žádníkovou Volencovou, která je tváří Dermacolu už téměř deset let

sdfV této prodejně nenajdete znuděně postávající prodavačky, které už se nemohou dočkat na konec směny, ale krásné mladé dívky, které mají svou práci rády a jsou opravdové kosmetické odbornice. „Mojí představou je, aby byl pro každou ženu nákup spojen s příjemným zážitkem. Všichni naši prodávající jsou zároveň školenými vizážisty, kteří jsou schopni zákaznicím odborně poradit a poskytnout pomoc při aplikaci,“ vysvětlila Věra Komárová, ředitelka marketingu a strategie společnosti Dermacol. To je výborný krok kupředu, protože málokterá žena je schopna správně stanovit, který produkt je pro ni vhodný.

 

 

Na kvalitní věci má Iva Kubelková jednoduše čich. Dlouho vybírá, ale když už si vybere, jde o atraktivní produkt, který má výsledky a je mu pak věrná dlouho. „Na Dermacolu si nejvíc vážím toho, že je to česká značka, která jde s dobou a má stále úspěch. Aby se přizpůsobila trendům, neustále se vyvíjí a vymýšlí nové věci. Nabízí skvělou dekorativní i pleťovou kosmetiku, která se mi osvědčila a ráda ji používám. No, a právě proto jsem opět tváří,“ jak jednoduché, že? Těžko říci, jestli je Iva Kubelková tak krásná kvůli tomu, že je věrná této značce, nebo jestli si Dermacol zvolil Ivu proto, že je tak krásná.

asd
Zdroj: Tisková zpráva

 

Reklama